İddia eden bir tabloid raporu Kristen Stewart ile bir romantizm geliştirmek istiyor Cate Blanchett tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis bu hikayeyi düzeltebilir. Tamamen uydurma olduğunu öğrendik.

İki oyuncu, bu ayın başlarında Cannes Film Festivali'nde jüri üyeliği yaparken birlikte çok zaman geçirdi. Birlikte yaptıkları birçok fotoğraf çekimi ve basın konferansları görünüşte ilham kaynağı oldu. TAMAM MI! sahte bir aşk bağlantısı yaratmak için. “Kristen Crushing On Cate” derginin son sayısında bir manşet okuyor ve bu da Stewart'ın yaşlı aktrisle çıkmak istediğini öne sürüyor.Sözde 'kaynak' bir çıkışa 'Kristen yıllardır Cate'e aşık oldu' diyor. Sadece görünüşünün üzerinde soluyor. Şüpheli içeriden biri, Stewart'ın 'Cate'den daha çok şey isteyeceği' sonucuna varıyor. Öncelikle Blanchett, 21 yaşındaki kocasıyla dört çocuğu paylaşıyor, bu nedenle dergi Stewart'ın bir aileyi ayırmakta hiçbir sorunu olmadığını şiddetle ima ediyor, bu çok saçma.

Bunlara ek olarak, Stewart’ın kız arkadaşı Stella Maxwell ona Cannes’a kadar eşlik etti ve ilişkileri oldukça güçlü görünüyor. Yolculuk sırasında Maxwell’in doğum gününü kutlarken çiftin akşam yemeğinde öpüştüğü görüldü. Stewart ve kız arkadaşı Los Angeles'a geri döndü birlikte sadece birkaç gün önce. Aktrisin modeli gezisinin tamamı boyunca yanında olmasını istediğini düşünürsek, evli bir kadın için kız arkadaşını başından savmak istemediği çok açık.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis arka planda Stewart'ın Blanchett ile aşk peşinde olmadığı söylenir. Genç aktrisin Oscar ödüllü oyuncuya büyük bir hayranlığı olduğu açık, ancak kendisiyle bir anda çıkmak istediği fikri doğru değil. Magazin bu sahte anlatıyı uydurmuş olabilir çünkü Stewart, Blanchett'e bakarken fotoğraflandı kırmızı halı etkinliği sırasında. Ancak, oyuncuya sevgiyle bakmak, onunla “daha ​​fazlasını isteyeceğini” göstermez.

Bunlara ek olarak, TAMAM MI! aktrisin aşk hayatıyla ilgili doğru haberler almak söz konusu olduğunda pek güvenilir bir kaynak değildir. Geçen ay, Dedikoducu Polis Yanlışlıkla Stewart'ın Robert Pattinson ile tekrar bir araya geldiğini iddia ettiği için gazeteyi basmıştı. Açıkçası, bu olmadı.

Bir yıldan daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis dergiyi yanlış bir şekilde Stewart ve Maxwell'in Kaliforniya'da bir açık hava düğünü planladıklarını bildirdiği için aradı. Böyle bir tören yapılmadı. Güvenilir olmayan çıkış noktasının, oyuncunun ilişkilerine dair sıfır kavrayışa sahip olduğu çok açık. Blanchett ile bir romantizm geliştirmeyi umduğunu iddia eden bu son makale yine bir başka örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.