İddia eden bir hikaye Kristen Stewart ile 'rahatsız' Robert Pattinson ve Suki Waterhouse 'Nın ilişkisi uydurulmuştu. Uzun zaman önce ayrılmış olsalar bile, bir sitenin eski sevgilileri bağlamaya devam etme girişimi. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Bu haftanın başlarında, Pattinson ve Waterhouse'un öpüştüğü fotoğraflar ortaya çıktı ve bir romantizmin ortasında olduklarını ortaya çıkardı. Birkaç satış noktası çiçek açan bağlarını rapor ederken, HollywoodLife okuyucuların Stewart’ın tepkisine 'özel' bir puan verdiğini düşünmelerini istiyor. Hayranları kandırmak için blog, 'Kristen'e yakın bir kaynağa' sahipmiş gibi davranıyor ve sözde 'hâlâ Robert'ı her zaman düşündüğünü ve onu da özlediğini' ortaya koyuyor. Ayrıca, 'ona karşı hala güçlü hisleri olduğu' iddia ediliyor.Brad Pitt und Jennifer Anisten

Bu izlenemeyen bahşişçi, Stewart'ın 'yeni biriyle çıktığını gördüğünde biraz rahatsız oluyor ... Robert uzun yıllar Kristen'ın hayatının büyük bir parçasıydı, bu yüzden onu Suki ile görmek canımı yakıyor.' Blogun içeriden biri olduğu iddia edilen Stewart, 'Robert'ın mutluluk bulmasını umduğunu, ancak bunu bilmek veya duymak istemediğini' çünkü 'Robert'ın yeni birine aşık olduğunu görmekten hoşlanmıyor' diye iddia ediyor. Bu çekişmelerle ilgili birkaç sorun var.

Öncelikle, Pattinson, onu gerçekten tanıyan ve dünyasıyla ilgili olanlar için tipik olarak 'Rob' olarak bilinir. Aslında, Stewart, ilişkileriyle ilgili röportajlarında kendisinden 'Rob' olarak bahsetmiştir. , bu yüzden bu 'kaynak' ın 'Robert' a atıfta bulunmaya devam etmesi şüpheli. İkincisi, Stewart'ın “onu yeni biriyle çıktığını gördüğünde rahatsız olduğu” iddiası gariptir, çünkü Pattinson ayrıldıktan sonraki yıllarda sadece bir ciddi ilişki yaşamıştır. Gazeteler aracılığıyla birçok kadınla bağlantılıydı, ancak Stewart'ın yanı sıra, Pattinson'ın sadece FKA Twigs ile çıktığı biliniyor. .

Üçüncüsü, Pattinson sadece Twigs ile çıkmadı. O oldu nişanlı ona ve Stewart hayatını sorunsuz yaşamaya devam etti. Artık sadece birini öptüğü için 'üzgün' olduğu fikri biraz gülünç. Web sitesi aynı zamanda herkesin Stewart'ın Pattinson ve Waterhouse'un resimlerini gördüğüne inanacağını varsayıyor, ancak bu tamamen mümkün değil. Sonuçta, dördüncü noktamızı oluşturan kendine ait dolu bir hayatı var.

Stewart, kız arkadaşı Stella Maxwell ile düzenli olarak görülüyor. sadece geçen hafta dahil. Ayrıca geçen hafta resmen açıklandı Stewart, Sony’nin Charlie melekler yeniden başlatmak . Bu yaz o da film çekiyor Tüm Düşmanlara Karşı ve post prodüksiyonda iki filmi daha var. Yine de çıkış, beş yıldan daha uzun bir süre önce çıktığı birinin paparazzi fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra zamanını endişelenerek geçiren birinin resmini yapıyor. Ve son ayrılmalarından beri Stewart'ın kendisinin birkaç ilişkisi oldu . Devam ettiği açık.

Beşincisi, tanımlanamayan 'kaynak' ın Stewart'ın Pattinson'ın aşk hayatını 'bilmek ya da duymakla ilgilenmediği' konusunda ısrar etmesi dikkat çekicidir, ancak bu hikaye tamamen oyuncunun bilmesi ve bunun sonucunda nasıl hissettiğiyle ilgilidir. Ve eğer kişisel hayatından uzaklaşmak istiyorsa, neden Stewart'a 'yakın' biri konuyu bir dedikodu sitesinde tartışsın ki? Bu hatırlatıyor Dedikoducu Polis blogun başka bir eski çifti benzer bir şekilde birbirine bağlamayı nasıl sevdiğini. Sadece bir gün önce, aynı çıkış, iddia eden bir masal sattı Selena Gomez, Justin Bieber'ın 'yakında' Hailey Baldwin ile evlenmesini istiyor. aynı zamanda sözde bir 'arkadaşı' olduğu halde 'Bu onun hakkında konuşmak ya da duymak istediği bir şey değil.' Yine, neden yakın çevresinden biri bunu alenen tartışsın?

Bu anlatılar mantığa aykırıdır, bu da nasıl uydurulduklarının altını çizer ve yetersizdir. Mantıklı habercilikle ilgili değil. Hayranların hala takıntılı olduğu çiftleri sömürmekle ilgili. Dedikoducu Polis buna sayısız kez işaret etti, bu yılın başlarında web sitesi hakkında bir hikaye hazırladığında Pattinson, Stewart ile olan bağını yeniden canlandırmak için 'çaresiz' davranıyor . Onları birbirine bağlayan çıkış noktasıdır, yıldızların kendisi değil. Waterhouse'lu aktörün fotoğraflarının ateşlediği bu yeni hikaye sadece en son örnek.

Özetlemek gerekirse, HollywoodLife Stewart'ın 'yaralandığını' iddia ediyor Pattinson, daha önce iken yeni bir aşk ilgisini öperken fotoğraflandı. nişanlı Birine ve kendisi de yarım on yıl önce ayrılmalarından bu yana başkalarını öptüğünü gördü. Uydurma olduğu için mantıklı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Emma Watson Brown Universität GPA