Kristen Stewart ve Stella Maxwell tarafından parçalanmıyor Bella Hadid Raporlara rağmen. Yeni söylentiler çift arasında kıskançlığın geleceğini iddia ediyor, ancak Dedikoducu Polis iddiaları düzeltebilir. Bize bunların 'doğru olmadığı' söylendi.

En yeni baskısında Yaşam tarzı , dedikodu dergisi Stewart ve Maxwell'in 'başka bir kadın' yerine 'kayaların üzerinde' olduklarını iddia ediyor. Söz konusu kadın mı? Hadid. Yayına göre, 'son raporlar', Maxwell ve Hadid'in 2015'teki bir partide 'tutkulu bir makyaj seansı' paylaştığını iddia ediyor ve 'eski tarih' olsa da, Maxwell'in modelle yakın arkadaşlığının 'kıskançlık sorunlarına yol açtığı' iddia ediliyor. Kristen. ' Sözde bir 'kaynak', '[Stewart ve Maxwell] şu anda bir kırılma noktasındadır.'Prizin şüpheli 'içeriden' devam ediyor, 'Kristen Bella'ya uzandı ve kız arkadaşından uzak durması için onu uyardı.' Magazin dergisinin şüpheli habercisi ayrıca Stewart'ın Maxwell ve Hadid'in sözde öpücüğünü yakın zamana kadar bilmediğini ve bunun Maxwell ile arasında bir 'tartışmalar dizisine' yol açtığını iddia ediyor. Derginin sözde 'kaynağı', 'Stella, Kristen'in Los Angeles'taki evinden taşınmaya hazır' diyor ve ekliyor: 'Bir ara vermelerini istiyor.'

Rapor edilmiş olsa da Maxwell ve Hadid öpüşürken görüldü 2015'te Londra'daki bir etkinlikte, bu çok saçma Yaşam tarzı şimdi Stewart'ın üç yıl önce olduğu varsayılan bir şey yüzünden üzgün olduğunu iddia ediyor. Stewart ve Maxwell, sözde öpüşmenin gerçekleştiği söylendiğinde çıkmıyorlardı bile. Bu mantıkla, Maxwell'in geçmişte Stewart'ın öptüğü kişilerden de rahatsız olması gerekmez mi?

Bugünlerde kendisiyle Maxwell arasında istenmeyen bir şey olmadığına dair hiçbir belirti olmadığında Stewart'ın Hadid'i 'geri çekilmesi' için 'uyardığını' iddia etmek de aynı derecede saçma. Dahası, hikaye Maxwell'in Stewart'tan ayrılmak ve ilişkiden 'bir ara vermek' istediği konusunda ısrarcı olsa da, Stewart ve Maxwell bir tarihte fotoğraflandı sadece günler önce, ilk Hadid raporunun ortaya çıkmasından bir haftadan fazla zaman sonra ve kesinlikle bir 'kırılma noktası' nda gibi görünmüyordu. Gerçekte, mutlu çift Los Angeles'ta bir restoranda birlikte birkaç içki içerken resmedildi.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis yine de hikayenin esasına daha fazla baktı ve duruma yakın bir kaynak, anonimlik koşuluyla bize iddiaların yüzde 100 'doğru olmadığını' söylüyor. Basitçe söylemek gerekirse, Stewart ve Maxwell Hadid için kavga etmiyorlar ve bunun için meşru bir nedenleri yok. Tuhaf bir şekilde, bu son rapor yakın zamanda iddia edilen aynı kaynaktan geliyor. Stewart ve Maxwell evlat edinmeyi düşünüyorlardı bir çoçuk. Bir aydan kısa bir süre önce yayınlanan bu uydurma anlatıda, tabloid, çiftin birlikte ebeveynliğe başlamayı planladığını iddia etti. Bu yeni parçada bölünmeyle ilgili hiçbir şey söylenmediğini söylüyor.

HollywoodLife açık bir şekilde bu faktörlerden hiçbirini dikkate almamıştı. Yaşam tarzı kolayca çürütülen iddiaları rapor etmek ve tekrarlamak. Blog, Hadid'in 'kıskançlığın' Stewart ve Maxwell'i 'parçalara ayırması' konusunda ısrar ediyor. Ancak site, bazı gerçekleri kontrol etme zahmetine girdi mi? Dedikoducu Polis olsaydı, bunun doğru olmadığını görürdü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.