Kristen Stewart ve Stella Maxwell Hafta sonları iki kişinin Coachella'da birbirleriyle zar zor konuştuğunu iddia eden yeni bir rapora rağmen 'kayaların üzerinde' değiller. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bize bunun tamamen doğru olmadığı söylendi.

Sözde 'kaynak' söyler Radar Çevrimiçi aktris ve süper modelin 13 Nisan'da Kaliforniya, Indio'daki müzik festivaline katılırken 'hiç bir çifte benzemediğini' söyledi. 'Her zaman olduğu gibi el ele tutuşuyor veya öpüşmüyorlardı ve birbirlerine zar zor üç kelime söylediler. bütün gece ”diye ekliyor sitenin şüpheli habercisi. Çıkış ayrıca, Bella Hadid'in parti yaptıkları aynı bölümde ortaya çıkmasıyla durumun 'daha da garip' hale geldiğini iddia ediyor.Bu neden garipti? Siteye göre, bunun nedeni Hadid'in 'Maxwell'i bu yılın başlarında Londra'daki bir moda partisinde kuliste öptüğü' idi. Bu tamamen yanlış. Maxwell ve Hadid'in bir partide öpüştükleri söylendi üç yıl önce 2015'te, ki bu da Maxwell'in Stewart'la çıkmaya başlamasından bir yıldan fazla bir süre önce.

Wie lange ist Kevin Hart?

Yine de, blogun içeriden olduğu iddia edilen kişi, Stewart'ın 'akşamı kıkırdayarak ve esmer bir arkadaşla flört ederek' geçirdiğini, 'Stella uzaklaştı' ve diğer partilere karıştığını söylüyor. “Gecenin ilerleyen saatlerinde Kristen gözlerini Stella'ya çeviriyordu ve partiden önce kayaların üzerinde ya da kavga etmiş gibilerdi”, sözde “kaynak” diye ekliyor ve ekliyor: “Kristen biraz dağınık görünüyordu. . '

Hiçbirinde gerçek yok. Başlangıç ​​olarak, kuruluşun 'el ele tutuşmadıkları veya öpüşmedikleri' iddiasının aksine, Günlük posta aslında fotoğraflarını yayınladı Stewart ve Maxwell, Coachella'da öpüşüyor ve el ele tutuşuyor . Ve blog'un ikisinin asla kucaklaşmadıkları ve 'hiç bir çifte benzemedikleri' iddiasının aksine, İngiliz gazetesi Maxwell ve Stewart'ın 'içkilerini yudumlarken ve arkadaşlarıyla sohbet ederken birbirlerine yakın durduklarını' kaydetti. Bunu yedeklemek için ek resimler yayınladı.

jessica biel justin timberlake scheidung

RadarOnline’ın öyküsünün doğruluğu kanıtlanacak kadar doğru olmadığına bakılmaksızın, Dedikoducu Polis Hala Stewart'a yakın bir kaynakla görüştü ve arka planda bize kendisinin ve Maxwell'in 'kayaların üzerinde' olmadığını söylüyor. Kusursuz içeriden 'Tamamen iyiler' diye ekliyor. Şunu da belirtmek gerekir ki, sitenin makalesi ek hatalarla dolu.

Örneğin, Stewart’ın önceki romantik partnerlerini listelerken, çıkış yeri Robert Pattinson’dan 'eski nişanlısı' olarak bahsediyor. Tabii ki Alacakaranlık yardımcı yıldızlar asla nişanlanmadı. Daha küçük gerçek hatalardan bağımsız olarak, blog hikayesinin kapsayıcı öncülü tamamen yanlış ve görünüşte uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.