Are Kristen Stewart ve Stella Maxwell kediler ve köpekler için kavga mı ediyorsun ?! Bu magazinlerden son haberler. Hikaye ne kadar aptalca olursa olsun, Dedikoducu Polis hala araştırdı.

'K-Stew & Stella: Fighting Like (And About!) Cats & Dogs,' yazısının yeni sayısındaki manşeti okuyor Yaşam tarzı . Magazin gazetesine göre, ilişkilerine ne tür bir hayvan katacakları konusunda hemfikir olmadıkları için çift arasında 'kürk gerçekten uçuyor'. Dedikodu dergisi, 'K-Stew'in 2012'de yakaladığı kurtarma köpeği Bernie ile birlikte gidecek başka bir evcil hayvan arıyorlar, ancak türler konusunda anlaşamıyorlar' diyor.Sözde 'içeriden' biri, 'Stella kedileri sever. Kısa bir süre Miley Cyrus ile çıktığında bir tane vardı. Ama Kristen köpek insanı ve Bernie'ye bir köpek yavrusu almayı tercih ediyor. ' İkilinin bir 'çıkmazda' olduğu söyleniyor, ancak çıkış, Stewart'ın 'tüm işi yapmayı umduğu için son sözü söylemesi gerektiğini düşünüyor.'

'Kristen, Stella'nın kolayca sıkıldığını biliyor ve bir kediyi veterinere götürmeyeceğini ya da çöp kutusunu değiştirmeyeceğini tahmin ediyor,' diyor ve dramatik bir şekilde ekliyor, 'Bu çok saçma. Sanki gerçek bir bebek evlat ediniyorlarmış gibi oraya gidip geliyorlar. '

Wie alt ist Tom Sellecks Frau?

Doğrusu, bir evcil hayvan sahiplenmek hafife alınacak bir karar değildir. Sorumlu sahipler için ciddi bir zaman ve mali taahhüttür. Ayrıca, tabloid kaynağının durumu 'gerçek bir bebek evlat edinme' ile karşılaştırması da ilginç, çünkü bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Yaşam tarzı aslında iddia edildi Stewart bir bebek evlat ediniyordu . Dedikoducu Polis o uzun masalı çıktığında düzelttim ve zaman haklı olduğumuzu kanıtladı.

Jaden Smith gibt zu, dass er schwul ist

Açıkçası, o kadar genel bir konu olan bu yeni hikâyede bu gerçek olmayan iddiadan bahsedilmiyor ki, dergi bunu herhangi bir çift hakkında yazmış gibi hissettiriyor, Stewart ve Maxwell olması gerekmiyor. Bernie'den bahsetmenin yanı sıra, aktrisin diğer evcil hayvanlarından veya modelin yukarıda bahsedilen kedisine ne olduğu gibi belirgin bir eksiklik var.

'Ciddi anlamda?' Cevap bu Dedikoducu Polis temaslarımızdan birine Stewart ve Maxwell'in magazin dergilerindeki evcil hayvan anlaşmazlığı hikayesinin konusu olduğunu bildirdiğimizde anladım. Daha sonra makalenin basıldığı kağıda değmeyeceği söylendi. Tabii ki, kağıt her zaman köpek lazımlık eğitimi için kullanılabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.