Kristen Stewart ve Robert Pattinson bir çift olarak yeniden bir araya gelme yolunda olduklarını iddia eden yeni bir tabloid haberinin aksine 'tekrar bir araya gelmiyor'. Dedikoducu Polis iddiaların tamamen yanlış olduğunu teyit edebilir.

Ama göre Yaşam tarzı , 'İşaretler Alacakaranlık yıldızlar ateşli aşklarını yeniden canlandırıyor. ' Sözde 'içeriden' biri, magazin gazetesine 'Robert ve Kristen tekrar çok yakınlaştılar ... [Onlar] sürekli konuşuyorlar' diyor. Dedikodu dergisi, romantik bir uzlaşmanın kanıtı olarak Pattinson'ın bekar olduğunu ve Stewart'ın Harper’s Bazaar gelecekte erkeklerle tekrar çıkmaya açık olduğunu.Çıkış ayrıca, Stewart'ın şu anda Stella Maxwell ile ilişkisi olmasına rağmen eski aşkı için hala bir 'meşale' taşıdığını iddia ediyor. Yine de tabloid, 'Bella-Edward'ın yeniden buluşması yakın görünüyor.' Ve derginin sözde kaynağı şüpheli bir şekilde 'Robert' tan aktöre 'Rob' demeye geçerek, 'Rob’un arkadaşları onların tekrar bir araya geldiklerini görmek ister.' Dedikoducu Polis Hiç şüphe yok ki bazı hayranlar eski yardımcı yıldızların yeniden bir araya gelmesini çok ister. Ama olmuyor.

Dedikoducu Polis Stewart ve Pattinson'ın her ikisinin de kendi bağımsız aşk hayatlarına yerleştiklerinden ve tekrar bir araya gelme niyetleri olmadığından emin olunur. Fakat Yaşam tarzı aslında bu yanlış raporun tohumlarını Temmuz ayında attı. FKA Twigs, Pattinson'a Stewart 'aramayı bırak' dedi . Gibi Dedikoducu Polis iddia edilen anlaşmazlığın tamamen uydurulduğu bildirildi. Ancak iki ay önce eski yardımcı yıldızların iletişim halinde olduğunu ve Pattinson için ilişki sorunlarına neden olduğunu iddia ederek, onun Stewart'la tekrar bir araya gelmesiyle ilgili bu üretilmiş anlatıyı harekete geçirdi.

Benzer şekilde, Haziran ayında yayın, hakkında kurgusal bir hikaye pazarladı. Stewart ve Maxwell evcil hayvanları için kavga ediyor . Tipik bir tabloid hilesi: İddiaya göre iki eski, önemli diğerleriyle sorunlar yaşıyor ve sonra eski sevgililerin yeniden bir araya gelmek üzere olduklarını iddia ediyorlar. Pembe diziye layık uydurma bir hikaye. Sadece gerçekle uyuşmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.