Kristen Stewart tarafından öğretilmiyor Jodie foster Yanlış rapora rağmen yaşam tarzı hakkında. Bu haftanın magazin dergilerinden biri, Foster'ın genç aktrise partileri ve romantik flörtleri bırakması için yalvardığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayenin tamamen uydurma olduğunu öğrendi.

'Jodie To Kristen: Get It Together!' son sayısında bir başlık okur TAMAM MI! Foster ve Stewart, 2002'lerde anne ve kızı oynadıklarından beri yakın bir bağ paylaştılar. Panik odası ve dergiye göre, Oscar kazanan bu günlerde özellikle koruyucu hissediyor. Sözde bir kaynak çıkışa, 'Jodie onu içkiyi ve zincirleme sigarayı bırakmaya çağırdı ve üst düzey PDA'yı da rahatlatabileceğini önerdi' dedi.Şüpheli habercisi ekliyor: 'Jodie, sadece Kristen'ı önemsediği ve özel hayatında olup bitenlerle yeteneğinin bastırılmasından endişe duyduğu için dahil oldu.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Stewart'ın diğer arkadaşlarının Foster'ın ona ulaşacak kişi olmasını umduğunu söylemeye devam ediyor. Görünüşte sahte kaynak, 'Kristen bu sektördeki pek çok insana saygı duymuyor, ancak Jodie onlardan biri' diye ekliyor.

Tabloid’in sahte hikayesi, Stewart’ın hayatının kontrolden çıktığı fikrine dayanıyor, ki durum böyle değil. Başlangıç ​​olarak, oyuncunun kariyeri yanıyor. Stewart, Jean Seberg biyografisini tanıtmak için bu hafta Toronto Uluslararası Film Festivali'ne katıldı. Aktris ayrıca iki büyük gişe rekorları kırdı. Çarli'nin Melekleri yeniden başlatma ve denizaltı gerilim filmi Su altı . Yeteneği, çıkış noktasının belirttiği gibi neredeyse “bastırılmıyor”.

Stewart’ın 'parti' ve 'PDA' sına gelince, tabloid bunu aktrisin ara sıra gece kulübünde görülmesine ve senarist Dylan Meyer'ın eski kız arkadaşı Stella Maxwell'i öperken fotoğrafından bir ay sonra öpmesine dayandırıyor gibi görünüyor. Bu onun kontrolden çıktığına pek de işaret değil.

Aslında, Stewart bir Harper’s Bazaar röportaj bu ayın başlarında toplum içinde kiminle görünmesi gerektiğine dair kötü tavsiyeler aldığını söyledi. “Bana tam olarak söylendi, 'Kendine bir iyilik yapıp dışarı çıkıp kız arkadaşının elini tutarak dışarı çıkmazsan, bir Marvel filmi alabilirsin.' Böyle insanlarla çalışmak istemiyorum, ”Dedi oyuncu. 2013 Altın Küre ödüllerinde yer alan Foster, Stewart'a kadınlarla PDA'dan kaçınmasını söyleyenlerden biri değil.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından derginin haberinin tamamen doğru olmadığı söylendi. Mayıs ayında baskın yaptık TAMAM MI! Kardeş yayını, Star , hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Stewart’ın arkadaşları ona partiyi bırakmasını söylüyor . Öncül o zamanlar doğru değildi ve Foster anlatının içine çekilmesine rağmen artık daha doğru değil. Dedikoducu Polis ayrıca seslendi TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Stewart, Cate Blanchett ile aşk peşindeydi. , bu nedenle dergi, onun sektördeki yaşlı aktrislerle olan ilişkilerine dair hiçbir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.