Kristen Stewart bir randevuda resmedildi Stella Maxwell Cumartesi günü Los Angeles'ta ve genellikle aktrisin uzun süreli kız arkadaşıyla 'tamamen gülümsediğini' belirten çıkış dışında haber olmazdı, sadece dört ay önce çiftin 'buzlu' olduğuna yemin ettiğini söylemeyi ihmal ediyor. O zaman, Dedikoducu Polis web sitesini bozdu, Stewart ve Maxwell'in birlikte mükemmel bir şekilde mutlu olduklarını bildirdi. Yine de, onlar hakkındaki bu son parçayı yayınlayan blog, makalesinin hemen sonunda oyuncu hakkında bir hata yapmaya direnemedi.

Hayal etmek Dedikoducu Polis Bir hikaye gördüğümüzde şaşkınlık Radar Çevrimiçi Pazar günü 'Tüm Gülümsemeler! Kristen Stewart, Stella Maxwell ile Çıkarken Sırıtıyor. ' Bu, aynı sitenin 16 Nisan tarihli 'On The Rocks? Kristen ve Stella Coachella Bash Sırasında 'Zar zor' Birbirleriyle Konuştu '(aşağıda). Bu yanlış yönlendirilmiş raporda blog, müzik festivalindeyken 'El ele tutuşup öpüşmedikleri' ve 'hiç bir çifte benzemediklerini' iddia eden sözde bir kaynaktan alıntı yaptı. İddia edilen tanık, Maxwell ve Stewart'ın 'bütün gece birbirlerine zar zor üç kelime söylediklerini' ekledi.Sözde ihbarcı, Stewart'ın sözde 'esmer bir arkadaşla nasıl flört ettiğini' anlattı. Yanlış siteye göre, 'Kayaların üstündeydiler.' Tabii ki bu kanıtlanabilir şekilde yanlıştı. Aslında, blog’un 'el ele tutuşmadıkları veya öpüşmedikleri' iddiasının aksine, onlar hakkında yazılan birkaç makale, özellikle Stewart ve Maxwell, Coachella'da el ele tutuşup öpüşüyorlardı. . A'nın ilk satırı Günlük posta parça açıkça 'PDA'da paketlenmiş iki' olarak belirtiliyordu.

sebastian stan und chris evans interview

Ancak bu sefer, çıkış noktası hikayesini Los Angeles'ta Maxwell'le soğuk bir içecek içen gülümseyen bir Stewart'ın satın aldığı bir dizi fotoğrafın etrafında yazmaya karar verdi. Bir resmin yanı sıra, daha önce 'kayaların üzerinde' olduklarını iddia eden web sitesi artık 'birbirlerinden çok mutlular' ifadesini kullanıyor. Ancak fotoğraflarda ne giydiklerini anlattıktan sonra, RadarOnline kendine engel olamadı ve gönderisini bir başka yalanla sonlandırdı. Blog, meşru haber kuruluşlarının kaşlarını çattığı bir uygulama olan 'sulu bilgiler için nasıl ödeme yaptığını' ilan etmeden hemen önce, 'Stewart'ın Drew Barrymore ile nasıl flört ettiğini geçenlerde ortaya çıkardığı' (aşağıda) diye övünüyordu.

Aslında, yaşlı oyuncunun yer aldığı makale, site yanlış bir şekilde iddia edildikten tam iki gün sonra yayınlandı. Stewart ve Maxwell 'kayaların üstündeydi.' Takip öyküsünde, blog iddia edildi Barrymore ve Stewart 'lezbiyen aşıklar' oluyordu ve adı belirtilmemiş ve izlenemeyen başka bir 'kaynak' ın 'Aralarındaki kimyayı herkes fark etti' şeklinde bir alıntı yaptı. Tıpkı bir kimya projesi gibi, bu rapor da prizin yüzünde patladı.

Bazen web sitelerinin ne söylediği değil, ne söylemedikleri. Ve bu durumda, blog bilerek Stewart ve Barrymore hakkındaki yanlış anlatıyı makalesinin sonunda itti, ancak aktris ve modelin “kayaların üzerinde” olması konusunda yanlış olduğunu açıkça kabul etmeyi ihmal etti. Belki de çıkış noktası gerçeklere ve fotoğraflara bağlı kalmalı ve anonim kaynaklardan uydurma senaryolar atmamalı.

Kristen Stewart Radar Çevrimiçi

(Radar)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hillary Clinton und Bill Clinton Scheidung