Kristen Stewart ile bir çocuğu evlat edinmeyi düşünüyor Stella Maxwell , yaklaşık iki yıl önce benzer bir iddiada bulunan bir tabloid'e göre. O zamanlar yanlıştı ve şimdi hala yanlış. Dedikoducu Polis Bu canlanan söylentiyi bozabilir.

2016 baharında, Yaşam tarzı Stewart'ın kız arkadaşı Soko ile bir bebek evlat edindiği iddia edildi. Dedikodu dergisi özellikle oyuncunun “küçük bir kız” istediğini iddia etti ve hatta ebeveynlik dersleri almaya başlayacağını iddia etti. Ancak Stewart'ın bir temsilcisi raporun doğru olduğunu yalanladı ve ikinci bir kaynak da Dedikoducu Polis evlat edinme iddiasının yanlış olduğu. Elbette zaman bizi haklı çıkardı: İkili asla birlikte evlenmedi. Aslında, Stewart ve Soko aslında ayrıldı aynı sıralarda sahte hikaye satıldı.Şimdi 2018'in başlarında, satış noktası sahte önermeyi geri dönüştürüyor, ancak Stewart'ın şu anki kız arkadaşı Maxwell'i Soko ile değiştirdi. Sözde bir 'kaynak' olarak adlandırılan 'Kristen ve Stella evlat edinmek istiyor' dediği aktarılıyor. Yayının sözde muhbiri şöyle açıklıyor: 'İkisi de bu baharda 28 yaşına giriyorlar ve en azından 30 yaşına gelmeden önce çocukları istemeyi tartıştılar.' Bu sözde ihbarcı, 'şu anda, evlat edinmenin onların tek seçeneği olduğunu' savunuyor. Ancak bunun neden böyle olacağı belirsiz. Pek çok aynı cinsiyetten çiftin biyolojik çocuğu var.

Jason Marsden im Zusammenhang mit James Marsden

Tabloid, Stewart ve Maxwell'in bir çocuğu sözde karşılamadan önce evlenip evlenmeyeceklerinin 'belirsiz' olduğunu iddia etmeye devam ediyor. 'Evlilik hakkında defalarca konuştular, ama o kadar meşguldüler ki her zaman ertelediler,' diye ekleyen 'kaynak', 'Evlenmek evlat edinme sürecini hızlandıracaksa ... sadece yürüyebilirler. geç değil, daha erken koridorda. ' Yine de, ikilinin düğümü bile bağlayamayacak kadar 'meşgul' olduğunu, ancak bir çocuk yetiştirirken evlat edinmek istemenin çok daha fazla işin içine girdiğini iddia etmek tuhaf. Evlenecek zamanları yok ama ebeveynlik yapacak zamanları olacak mı?

Mantık bir yana, bu makalenin önceki evlat edinme öyküsünden bahsetmediğini belirtmek gerekir. Ayrıca, derginin başka bir önceki haberi de bahsedilmedi. Stewart ve Maxwell, kediler ve köpekler için kavga ediyorlardı Ne tür bir evcil hayvan alınacağı ve bundan en çok kimin sorumlu olacağı konusunda bir çatışmada. Görünüşe göre Yaşam tarzı okuyucuların, bu konuda hemfikir olamasalar da yıldızların birdenbire bir çocuğu ilişkilerine sokmaya hazır olduklarına inanmalarını ister.

tim mcgraw und glauben scheidung

İşte ne Dedikoducu Polis bilir: Stewart ve Maxwell hala bir çift ama birlikte ebeveynliğe başlamak için yakın planları yok. Birden fazla kaynağı kontrol ettik ve hiç kimse bu tür planları onaylayamadı. Ayrıca bunun gibi dedikodu dergilerinin, haklarına bakılmaksızın hikâyeleri yeniden kullanmayı sevdiklerini de biliyoruz. Ve burada olanların hepsi bu gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.