Kamuoyunun aleyhine dönmesiyle Ellen DeGeneres , Kristen Bell Görünüşe göre DeGeneres'in kitlesel popülaritesine sahip talk şovuna ev sahipliği yapmak için muhtemelen alternatif. Bir çıkış, Bell'in halefi olarak planlarının bir süredir yürürlükte olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdık ve bulduklarımız burada.

ist Keanu Reeves aus Angelina Jolie

James Corden, Kristen Bell Sıradaki Ellen mı?

Sonra James Corden DeGeneres için olası bir yedek olarak söylendi, hem hayranlar hem de eleştirmenler daha sevimli bir ev sahibi yapacak başka bir seçenek düşünmek için beyinlerini harap ettiler. Göre TAMAM MI! Ellen imparatorluğunun “görünen varisi”, ünlü tembel hayvan aşığı ve aktris Kristen Bell'den başkası değil. Kabul etmeliyiz ki, Bell kötü bir seçim değil - popüler, karizmatik ve en önemlisi, dolabında onlarca yıllık iskeletlere sahip değil.Aslında, tabloid, ağ yöneticilerinin bir süredir komedyenin yerini alması için Bell'i 'sessizce tımar ettiğini' söylüyor. “Kristen sessizce barındırma becerilerini geliştiriyor. Warner Bros. için daha da iyisi, Hollywood'daki herkes Kristin'i seviyor ”diyor. Yerine geçmek için onu tımar ediyorlar. Kesinlikle James Corden'ın önünde. Bir kadın istiyorlar ve hiç kimse Kristen'dan daha komik veya daha sevimli değil. '

Kristen Bell'in Ev Sahipliği Yapmasıyla İlgili Problem

Söylentiyle ilgili en büyük sorun, güvenilmez bir kaynaktan gelen tamamen tanımlanamayan bir kaynaktan geldiği gerçeğinin yanı sıra, Ellen DeGeneres'in çekilip ayrılmadığını veya gösteriden ayrılmamızın istendiğini bile bilmiyor olmamız. Tartışmaya rağmen gösteri normal şekilde ilerliyor gibi görünüyor , ile Bugün bunu bildirmek DeGeneres, 18. sezon için geri dönüyordu . Ek olarak, açıkça görülmüştür ki en sorunlu suçlamalar dizinin yönetici yapımcıları etrafında dönüyor DeGeneres'in kendisi yerine. Kötü bir ünlü olmak genellikle şovunuzdan çıkarılmanız için yeterli değildir.

Bell'in yoğun bir programı olduğu gerçeği de var. Elbette şu anda zorunlu değil, tabii ki salgın hala birçok prodüksiyonun ilerlemesini engelliyor, ancak geleceği günlük bir şovu barındıracak çok yer yok gibi görünüyor. Heck, bahis sitelerinin olası bir DeGeneres ikamesi ihtimalinin en altında bile değil - şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu liste açık programları olan uzun süreli ev sahipleriyle dolu.

Öte yandan Kristen Bell, Leslie Jones ile yakında çıkacak bir film ve gelecekteki ev sahipliği görevleri olabilir. Tekrar! aynı zamanda yönetici yapımcılığını üstlendiği Disney + 'da. Şov, Disney’in orijinal yapımlarından biri olarak olumlu karşılandı ve şu anda neredeyse her şey belirsiz olsa da, ikinci sezon şok olmazdı . Ayrıca yaklaşan filmin anlatıcısı olarak hizmet veriyor. Dedikoducu Kız HBO Max'te yeniden başlatın ve eşi Dax Shepard ile paylaştığı Hello Bello markası, iyi gidiyor.

Daha Önce Benzer Dedikodular Duymuştuk

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, TAMAM MI! aslında son derece benzer bir dedikodu yayınladı. Nisan 2019'da dergi yanlışlıkla Ellen'ın DeGeneres Bell'i gösteriyi devralmaya hazırlıyordu . Eğer çıkışa inanılacaksa, DeGeneres Bell'i, yöneticiler Bell'i DeGeneres'in altından gösteriyi çalması için gizlice eğitmeye başlamadan hemen önce devralmaya hazırladı. Evet, öyle düşünmüyoruz.

Ayrıca, diğer şovlarla ilgili diğer sahte 'içeriden raporlar' için yayını da çağırdık. Kris Jenner’ın üçlü düğün planları açık Kardashians ile tutmak veya hakkındaki hikaye Sabah Gösterisi sürme Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon ayrı . Her iki hikaye de uzaktan doğru değildi, bu yüzden DeGeneres veya şovunda ne olacağını tam olarak tahmin edemiyor olsak da, herhangi bir şey satın almakta zorlanıyoruz TAMAM MI! satıyor.

Ryan Seacrest verlassen leben mit Kelly

Kararımız

DeGeneres'in yerini almasına izin vermek bir yana, Kristen Bell'in yakında Ellen DeGeneres'i devralması fikrini destekleyecek hiçbir şey yok.