Vardır Dax Shepard’ın yakın zamanda nüksetmesinin kabulü, evliliğini zorladı. Kristen Bell ? Bir tabloid, aktrisin ifşa edilmesinden sonra kocasına güvenmediğini öne sürüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Dax Shepard’ın Evliliği Dürüstlüğü Nedeniyle Acı Çekiyor?

25 Eylül'de, podcast'inin bir bölümünde, Koltuk Uzmanı Dax Shepard 16 yıllık ayıklıktan sonra ağrı kesicilerde nüksetme bir motosiklet kazasından sonra. Oyuncu ayrıca, şovunda hayranlarına ifşa etmeden birkaç hafta öncesine kadar bu sırrı eşi Kristen Bell'den sakladığını belirtti. Ancak, Yaşam tarzı Shepard’ın ifşasının 'evliliğini kesinlikle etkilediğini' bildiriyor.Göre Yaşam tarzı Bell'in içeriden biri, 'her şey açıklık ve güvenle ilgili' ve Shepard'ın karısına nüksetmesini hemen anlatma konusundaki isteksizliği 'bir ihanetti'. Gazeteci, çiftin evliliklerinde yaşadığı diğer endişelere dikkat çekmeye devam ediyor. Örneğin, Bell'in çiftin iki kızını yakaladığını itiraf ettiği için dikkatle incelendiği zaman geldi. Shepard’ın 'alkolsüz' birasını içmek .

Çok Fazla Hasar Verildi mi?

Şimdi, Yaşam tarzı Shepard'ın açıklamasından sonra eşlerin 'mikroskop altında' olduğu konusunda ısrar ediyor. Kaynak şöyle devam ediyor: Dondurulmuş oyuncu kocasını derinden destekliyor ama aynı zamanda “temkinli”. 'Dax ona nüksetmesi hakkında açıkça yalan söyledi,' içerideki devletler açıklıyor ve Shepard ve Bell'in hala birbirlerini yüzde 100 sevdiklerini ekliyor. 'Ama' diye uyarıyor içeriden, 'sahip oldukları güven yok edildi. Dax'ın geri kazanması gerekiyor. '

Kristen Bell’in Dax Shepard’a Desteği

Dedikoducu Polis bu raporun yüzde 100 yanlış olduğunu teyit edebilir. Kristen Bell'in nüksetmesinin ardından kocası için bir miktar endişesi ve endişesi olduğundan eminiz, ancak oyuncunun artık kocasına güvenmediği fikri yanlış. Çan ortaya çıktı Ellen DeGeneres Gösterisi Kocasının nüksetmesini ve ona olan bitmek bilmeyen desteğini ele aldı ve şöyle dedi:

Onun yanında olmaya devam edeceğim çünkü o buna çok çok değer.

Yine sen oyuncu ayrıca dürüstlüğüyle 'gurur duyduğunu' ve ikisinin de şu anda yeni bir 'plan' üzerinde çalışıyor aktörün bu zorlu dönemden geçmesine yardımcı olmak için.

Dedikoducu Polis daha önce Bell hakkındaki düzmece hikayeler için magazin haberlerini ifşa etti. Örneğin, iki ay önce, Star iddia etmek için Bell ve Shepard tartışıyorlardı karantina sırasında. Makaleyi araştırdık ve çiftin mevcut kilitlenme sırasında sorun yaşamadığını gördük.

Dedikoducu Polis başka bir yanlış anlatıyı bozdu TAMAM MI! , bu Bell'in Ellen DeGeneres'in yerini alacaktı . DeGeneres az önce röportaj yaptığından beri Veronica Mars oyuncu, makalenin doğru olmadığı çok açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.