COVID-19 hiç kimse için kolay olmadı. Magazin gazetelerine, ünlü çiftlerin ayrıldığını söylerken kullanmaları için yepyeni bir anlatı verildi. Ne zaman karantina başladı , bir tabloid bunu bildirdi İyi Yer birlikte yıldızlar Kristen Bell ve Dax Shepard durmadan tartışıyorduk. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.

'Cennette Sorun'

Göre Star “gerçekliğini korumasıyla tanınan” çift, bu kadar yakın çevrede yaşamaya alışmakta zorlanıyordu. Bir arkadaş gazeteye 'birbirlerini delirtiyorlar' dedi. Dikkatlerini dağıtacak yoğun bir kariyer olmadan, 'birbirlerinin kusurlarından rahatsız olurlar.' Shepard, karısının ortalıkta olmasının 'başka bir çocuğa sahip olmak gibi' olduğunu düşünüyordu. ne kadar 'hiper' olabilir .Bu sorunlara rağmen, tabloid ilişki konusunda hala oldukça iyimser. Arkadaş 'birbirlerini ciddiye almıyorlar' ve yine de 'çok gülüyorlar' dedi. İlişki o kadar harikaydı ki Shepard 'bunun bir gün harika bir film olacağını düşünüyor!'

Dax Shepard Kristen Bell

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

trägt John Travolta eine Perücke?

Bekle, Öyleyse Gülüyorlar?

Bu makalenin çoğu, Shepard ve Bell arasındaki yıllarca yapılan röportajlara atıfta bulunarak geçmiştir. Sağlanan tek kanıt bir 'arkadaş' ve 'arkadaş' dan geliyor, ancak çiftin gerçek bir arkadaşı neden kirli çamaşırları böyle bir tabloid'e döktü? Yine de, tabloid ikisinin hala şakalaşıp şaka yapmadığına veya tartışmaların ciddi olup olmadığına karar veremiyor. Tutarlı bir anlatı olmadan, hikayeyi ciddiye almayı zorlaştırır.

Bell ve Shepard Nasıl Tutuyor?

Hem Bell hem de Shepard sosyal medyada çok aktif. Bell, daha geçen hafta bu videoyu Shepard'dan Instagram'da yeniden yayınladı.

https://www.instagram.com/tv/CFP3IS7HH5m/?utm_source=ig_web_copy_link

Was ist mit dem ursprünglichen Jake von der staatlichen Farm passiert?

Bu, karantinadaki mutlu bir çiftten bekleyebileceğiniz türden bir video. Instagram'a üstünkörü bir bakış, salgın sırasında eğlenceli fotoğraflar gösterecek. Karantina bir ayarlama olsa da, açıkça “cennette sorun” raporu tamamen yanlıştır.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Star 'In kalitesiz geçmişi, inandırıcılığına yardımcı olmuyor. Bu tabloid bir keresinde Shepard ve Bell'in gardırop departmanına baskın yapacağını söylemişti. rol yapma etkinliklerini beslemek . Dedikoducu Polis Karantinada mücadele eden çiftlerin diğer raporlarını bozduğu gibi bu hikayeyi de bozdu. George ve Amal Clooney 'karantina cehennemine hapsolmuş' ve Britney Spears'ın arkadaşı yoktu karantina nedeniyle. Bu hikayelerin hiçbiri uzaktan doğru değildi, bu da bu son hikayenin ifşa edilmesini daha da kolaylaştırdı.

Karantina iddialarının hikayeleri, magazin medyasında hızla bir kinaye haline geldi. Shepard ve Bell gayet iyi gidiyor ve bu yüzden bu hikayenin uydurma olduğunu güvenle söyleyebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.