Kris Jenner sunulan Lamar Odom Bir başka gerçek olmayan tabloid raporunun arkasındaki dayanak, 'yaklaşan anılarını bir kenara atmak' için 20 milyon dolar. Dedikoducu Polis ancak, bu iddiayla ilgili rekoru kırabilir. Bunun doğru olmadığı söylendi.

'Kris’in Lamar İçin 20 Milyon Dolarlık Kitap Rüşveti' başlıklı bir makalede Star kalem kılıçtan daha güçlü olsa da, 'Jenner’ın çek defterinin ikisini de gölgede bırakabileceğini' iddia ediyor. Tabloid, Kardashian aile matrisinin Odom'a önerilen otobiyografisini yazmaması için sekiz rakam ödemeye hazır olduğunu iddia ediyor. Sözde 'aile içerisinden' biri, 'Lamar, Rob Kardashian'ın uyuşturucu kullanımından, Kim'in Reggie Bush'u Kanye West ile aldatmasına, Khloe'nin plastik cerrahi sırlarına ve hatta Kris'in nasıl iş yaptığına dair potansiyel olarak suçlayıcı ayrıntılara kadar her şey hakkında konuşabilir. . 'Dergi, Jenner'den 20 milyon dolarlık bir çek 'hanedanlarının yok edilmesini önlemek için ödenmesi gereken küçük bir bedel' olduğunu ve yayının ona söylediği gibi 'Machiavellian momager' ın 'Lamar'ın istediğinden daha fazla nakit istediğini' iddia ettiğini iddia ediyor. intikam.' Yanlış bilgilendirilmiş veya uydurulmuş gibi görünen kaynak ekliyor: 'Her şeyi anlatan birinin Kardaşyalıları mahvedebileceğini biliyor, ancak Lamar'ın bakış açısına göre, haklılar.

Ve Ekim 2015'te Nevada'da aşırı dozda uyuşturucudan sonra aile Odom'un etrafında toplanıp onu sağlığına kavuşturduktan sonra neden 'gelmeye başladılar'? Ancak bu, magazin dergisinin makalesinin daha az hatalı kısımları arasında yer alıyor. Dedikoducu Polis Derginin iddiasını doğruladı ve Jenner, Odom'a hayat hikayesi hakkında bir kitap yazmaması için 20 milyon dolar teklif etmiyor. Odom’un böyle bir anlaşmadan haberi olacak kendi avukatı, Dedikoducu Polis böyle (sahte) bir teklifi hiç duymamış.

Elbette, Star iki yıl önce yanlış bir şekilde iddia eden saçma bir kapak hikayesi yayınlayan aynı yayın Jenner, Lamar Odom ile seks yaptı bir otel odasında. Elbette, mevcut makalede bu uydurmadan bahsedilmiyor. Aynı zamanda aynı çıkış Dedikoducu Polis 2014 yılında, realite yıldızı eski karısının bebeğine hamile olduğunu yanlış bir şekilde iddia ettiğinde tutuklandı ve daha yakın zamanda bildirildi Khloe Kardashian, Liza Morales ile yeniden bir araya gelen Odom tarafından ihanete uğradı. , çocuklarının bebek annesi. Bu iddiaların hiçbiri uzaktan doğru değildi.

Odom 'hayatım hakkında bir otobiyografi' yazdığını söylerken, Kardashianlar hakkında her şeyi anlatmıyor. Yıllardır ailenin bir parçası olduğu için kitapta doğal olarak tartışılacak, ancak 'intikam' için bıçaklarını bilemiyor. Belki de tabloid makalesini yayınlamadan önce hurdaya atsaydı daha iyi olurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie viel ist Lebron James Nettowert