Söylentiye göre Kris Jenner ve onun erkek arkadaşı Corey Gamble evlenmeye hazırlanıyor ve nikahları televizyonda yayınlayacak. Dedikoducu Polis Bu tabloid söylentisine özel ilgi gösterdi, çünkü daha önce böyle bir tanesini görmüştük. Aslında, iki magazin dergisi neredeyse aynı hikâyeler yayınladı ve üç hikâye arasındaki benzerlikler ve küçük farklılıklar bizi nihai sonuca götürdü.

Jenner'ın Gamble düğünü olduğu söylentileri ilk kez bir yıl önce radarımıza geldi. KB çiftin Met Gala'ya katılmadan kısa bir süre önce nişanlandıklarını bildirdi. Kardashianlara Ayak Uydurmak yıldız 'parmağına dev bir taş çaktı', 'kaynaklar' Gamble'ın önceki ay evlenme teklif ettiğinde ona verdiği bir nişan yüzüğü olduğunu doğruladı.Çıkış, Jenner'ın 'hayallerindeki TV düğünü için yapılmış' filmini elde etmek için 'en az 1 milyon dolar' harcamayı planladığını bildirdi. KUWTK 'her anı yakalamak için orada' olurdu. Dedikoducu Polis Söylentiyi çürütecek gerçek bir kanıt olmadığı için, bir yıl geçtikten sonra düğünün henüz gerçekleşmediğini kendimize not etmiştik. Bununla birlikte, bunu asla unutmadığımız için mutluyuz, çünkü iki magazin son zamanlarda aynı hikayeyi anlattı, ancak bazı küçük farklılıklar vardı.

Met Gala'da bir yıl önce takılan bir yüzükten bahsetmek hikayeyi tarihlendireceğinden, Met Gala bu yıl koronavirüs nedeniyle iptal edildiğinden, bundan da söz edilmedi TAMAM MI! veya National Enquirer'ın nesne. Her iki satış noktası da bütçenin şu anda en az 2 milyon dolar olduğunu iddia ediyor, ancak üç parçanın hepsinde tutarlı olan bir şey var: Kris Jenner ünlülerle çevrili olacak. Oldukça şüpheli bir kaynak, 'Kris kendisini her zaman bir yıldız olarak gördü ve özel gününde etrafını onlarla çevrelemeyi planlıyor' dedi. Enquirer iken Tamam! ’S İçeriden şüpheli bir kişi, çıkışa 'katılacak tonlarca ünlü ismin' olacağını söyledi.

Satış noktalarının neredeyse tamamen aynı hikayeyi, yalnızca küçük ayrıntıların değişmesiyle yayınlaması tesadüf değil. Bir yıl önceki makale bile aynı ayrıntıların çoğunu bildiriyor, ancak televizyonda yayınlanan düğün KB herhangi bir gün gerçekleşeceği öngörülüyordu. Bu magazin dergileri, ünlüler, özellikle de Kardashianlar ve onların ana reisi Kris Jenner hakkında nadiren söyleyecek doğru bir şeye sahiptir. Her üç magazin dergisi de Jenner ile ilgili hikayeleri tamamen uydurmaktan suçlu bulundu, bu yüzden Dedikoducu Polis Şimdi onlara inanmak için, Jenner ve Corey Gamble’ın yaklaşan evliliğiyle ilgili bu hikayelerin çoğunlukla yanlış olduğunu belirledik. Hiç evlenecekler mi? Kim bilir, ama haberi verenler muhtemelen bu huysuz magazin dergileri olmayacak.

Geçmişte, her üç yayın da Jenner hakkında yanlış hikayeler bildirdi. TAMAM MI! iddia edildi Jenner, Gwyneth Paltrow'u bir realite dizisi sundu . Dedikoducu Polis bunun yanlış olduğunu belirledi. The Enquirer ısrar etti Steve Harvey’in karısı, talk-show sunucusunun Jenner ile yakın ilişkisi nedeniyle onu terk etmişti. . Bu da yanlıştı. Hatta KB Bu konu hakkında, iddia eden bir hikaye yayınladıklarında geri çağrıldı. Jenner, Kourtney Kardashian, Scott Disick ve Sofia Richie'nin yer aldığı aşk üçgeninin gizlice arkasındaydı. . Bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Ne arayacağınızı bildiğiniz zaman tabloid yalanlarını görmek kolaydır.

Angelina Jolie zurück mit Brad

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.