Kardashian / Jenner çocukları güzel görünümleriyle tanınırlar, ancak klanın matronu, Kris Jenner , kesinlikle güzelliği için de biraz tanınmayı hak ediyor. Jenner'ın kızları, Kourtney , Kim , Khloe , Kendall , ve Kylie , tüm ilgiyi çekme eğilimindedir, ancak 'momager' onun tam bir seksi olarak kabul edilmesinin çoktan geçtiği bir zamandır.Instagram sayfasındaki yayınlarının çoğunda ünlü soyu ya da çocuklarının ürünlerinin tam anlamıyla onayları yer alsa da Jenner, takipçilerine kızlarının her zaman gönderdiği çekimlere rakip olan ara sıra seksi fotoğraflar çekmeyi seviyor.https://www.instagram.com/p/B6tW3nPJ1yS/

Geçtiğimiz Yeni Yıl, Kris Jenner ve altı çocuk annesi için bir nimetti. Bu etkinlik için giydiği çeşitli toplulukların birkaç fotoğrafını yayınladı. Yeni Yılı kutlayan bir büyükanneden çok pistte bir modele benziyordu. Açıkçası Jenner, o önemli gecede giymek için bir kıyafet seçmekte zorlandı, ama neyse ki vardı bolca harika görünüm ndan şeçmek.neue Kinder in der Blockgruppe

https://www.instagram.com/p/B26GRwnpPbw/

Jennifer Aniston und Brad Pitt Adoption

Pantolon, Jenner'ın imza görünümlerinden biridir ve hiç kimse sofistike, ancak seksi iş kadını estetiğini Kris Jenner'dan daha iyi çekemez. Her makalenin Jenner’ın kıskanılacak figürüne güzelce yapışmasına izin veren mükemmel terzilik mükemmeldir. Jenner, gündelik işlerin seksi görünmesini bile sağlayabilir.

https://www.instagram.com/p/B22EIUDJrSW/Tepeden tırnağa Chanel'de iyi görünmemek zordur ve Jenner bir istisna değildir. Bütün topluluk bize Dion'u veriyor Bilgisiz titreşimler ve kesinlikle seviyoruz.

https://www.instagram.com/p/B1JD6jSJE1W/

Jenner tatil modundayken bile onu en iyi şekilde nasıl yaşayacağını biliyor. Muumuu içindeki birini seksi diyeceğimizi hiç düşünmemiştik, ama işte buradayız. Jenner bizi buna itti. O şekilsiz cüppe görünümünü yapıyor Sıcak .

Warum ist Ynw Melvin im Gefängnis?

https://www.instagram.com/p/B1CHvUnpgL2/

Jenner, eğrilerini kızları kadar sık ​​göstermese de, bunu yaptığında, kadınların figürlerini annelerinden aldığı açıktır. 64 yaşındaki kadın, hayal gücüne fazla bir şey bırakmayan şeffaf, zürafa desenli tulumuyla inanılmaz görünüyor.

https://www.instagram.com/p/B6x_qtvpgLd/

Bu kıyafet bize 1940'ların film yıldızı hislerini veriyor. Neredeyse yere kadar uzanan, tüylü bir bornoz ile yapışkan bir vardiya elbisesinin bir araya getirilmesinden hoşlanmayacak ne var? Sadece cazibesini sızdırıyor, ki Jenner açıkça emmek için çok mutlu.

https://www.instagram.com/p/B2Ko4kFp3T3/

George Clooney und Rand Gerber

Jenner oyun oynadığında, mütevazı görüşümüze göre en iyi göründüğü zamandır. Bu küçük bacak tekmesi bizim için kesinlikle her şeydir. İnsanları içine çeken sadece Kris Jenner’ın gerçek dışı güzelliği değil, aynı zamanda manyetik kişiliği ve bir odayı aydınlatan büyüleyici tavrıdır. Seksi, Kardashian klanının annesini tarif edecek kadar büyük bir kelime değil.

Kris Jenner ve ailesinin geri kalanı genellikle magazin dergilerinde yazılır, ancak bu değersiz çıkışlar çoğu zaman hikayeyi yanlış anlar. Pek çok dergi iddia etti Jenner, kızlarının flört hayatlarına ve kariyerlerine müdahale etti o Dedikoducu Polis sahte haberleri kendi başlarına bir makalede derlediler. Geçen sonbaharda, Temasta iddia edecek kadar ileri gitti Jenner, kızı Kim'in Wyoming'e taşınmasını yasaklamıştı kocası Kanye West ve çocukları ile. Kim ve West sadece Wyoming'e taşınmasaydı, Jenner da bunu yapmalarını asla yasaklamazdı. Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış olarak değerlendirdi.