Are Kris Jenner ve onun uzun zamandır erkek arkadaşı Corey Gamble 'kayaların üstünde?' Bir tabloid, bu hafta Gamble'ın Jenner'ın 'yüceltilmiş jigolosu' olmaktan bıktığı için 'çıkmaya hazır' olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis söylentiye kendi içgörümüzü ekleyebiliriz.Corey Gamble “Yürümeye Hazır” Kris Jenner'da mı?

Bu haftanın sayısı Küre 'Kris & Corey On The Rocks!' başlıklı bir makale ile geliyor. Çıkışa göre, 'aşağılanmış' Kris Jenner, 'uzun süredir acı çeken boytoy' Corey Gamble onu terk etmekle tehdit ettikten sonra 'azami derecede strese girdi' iddia ediliyor. Jenner, ailesinin yeni yayın dizisi için hazırlanırken ve kızı Kim Kardashian'a Kanye West'ten boşanmasına yardım ederken son birkaç ayda zor zamanlar geçirdi.Jenner’in yeni projelerinin ve aile dramasının ortasında bir de mesele var eski bir güvenlik görevlisi tarafından aleyhine açılan dava . Dava, Jenner'ın uygunsuz cinsel davranış ve tacizde bulunduğunu iddia ediyor ki bu tabloid, Gamble'ın Jenner ile ilişkisine zarar verdiğinde ısrar ediyor. Şimdi bir kaynak çıkış noktasına 'yürümeye hazır' olduğunu söylüyor ve 'son zamanlarda kolay arkadaşlıktan çok uzak olan Kris'e bu yüceltilmiş jigolo rolünü aştığını' ilan etti.

Son yedi yıldır altı çocuk annesine olan sadakatine rağmen, Gamble, işi ve ailesi öncelik alırken Jenner'ın onu arka plana attığını düşünüyor. 'Yeni yayın projesi, programını daha da çıldırtıyor. Kim’in boşanmasını planlamakla büyük ölçüde ilgileniyor ”diyen habercisi, davanın Jenner'ın' duvarlara tırmanmasına 'neden olduğunu ekliyor. Görünüşe göre, tüm stres Jenner'in sözde bir 'arkadaş' ın iddia ettiği gibi 'etrafındaki herkese baskı' yapmasına neden oluyor.Tüm bu olanların bir sonucu olarak, kaynak Gamble'ın 'duraklat düğmesine basmak, kendi başına yola çıkmak ve sonra işler daha az kaotik hale geldiğinde geri gelmeyi düşünmek' istediğini iddia ediyor. Bu iddia edilen değişiklik, bu tabloid için bir sürpriz olabilir, çünkü çıkış, son zamanlarda ikisinin 'geçen yıl çok sağlam' olduğunu ve hatta evlenmeyi planladığını bildirdi.

Kumar Jenner’ın ‘Boytoy’ Olmaktan ‘Bıktı’ mı?

Ama şimdi 'tıknaz' yetenek yöneticisi görünüşe göre bir erkek oyuncaktan başka bir şey değil ve bir kaynak, Jenner'ın Gamble'ı yanında tutmak için oyununu geliştirmesi gerektiğini söylüyor. “Kris, Corey'nin bunu tersine çevirmek istiyorsa çok daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor. Bu, hafife alınmayı kabul etmeyen gururlu bir adam, ”diye bitiriyor muhbir.

Bu tabloid'in Kris Jenner ve Corey Gamble'ın evlenmeyi planladığına dair önceki haberine atıfta bulunması ilginç. Dedikoducu Polis testere benzer bir rapor tabloid’in kardeş yayınında TAMAM MI! ve kolayca çürütüldü, çünkü Jenner geçmişte açıkça tekrar evlenmekle ilgilenmiyor ve ilişkisinden çok memnundu. Söylentileri İkili için bir düğün yıllardır dönüyor ama bu onlar için herhangi bir gerçek olduğu anlamına gelmez.Dedikoducu Polis aynı zamanda bu tabloid'e inanmakta da güçlük çekiyor, çünkü kaynak, geçmişte Kris Jenner hakkında soruşturma altında pek başarılı olmayan birkaç makale yayınladı. Bir zamanlar olduğunu bildirdi Jenner ve Charlize Theron arasında bir kan davası Görünüşe göre Kylie Jenner ile alay eden bir Instagram gönderisi üzerinden. Küre Jenners ve Theron'un kavga ettiği anlatıyı satmak için gönderiyi bağlamın dışına çıkardı.

Bir de satış noktasının iddia ettiği hikaye vardı. Kim Kardashian, annesi ve Kanye West arasında parçalandı 'Üçüncü Dünya Savaşı' ile sonuçlanır. Melodramatik hikaye, kendisiyle sürekli çeliştiği için su tutmazdı. Bu tabloid, her zaman dağınık dramlarla sahnede ilk sırada yer alır, ancak çoğu zaman hikayeyi yanlış anladığından kesinlikle güvenilmemelidir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Meghan Markle’ın Hamilelik Duyurusundan Prenses Eugenie ‘Stung’ mu?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürümeye Başladı

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey