Sürekli olarak hak talebinde bulunan bir site Kris Jenner ve Corey Gamble 'ayrıldı', şimdi son zamanlarda Monako'dayken 'hepsinin gülümsediğini' belirten bir rapor var. Aslında, aynı çıkış, sadece aylar önce, güçlü gezginin Gamble ile 'sakinleştiğini' ve Nijeryalı bir milyarderle 'ısındığını' bildirdi. Ancak bunların hepsi yalandı ve blog, önceki makalelerinin tamamen doğru olmadığını asla kabul etmedi.ist jennifer aniston ein wissenschaftler

Radar Çevrimiçi Çift hakkında geçmişte yanlış olan, Gamble ve Jenner hakkındaki son makalesinin ikinci cümlesinde göze batan bir hata yapıyor. Kötü bilgilendirilmiş çıkış, 'Fransız prensliğinde bir yata binerken göz alıcı çift büyük bir keyif içindeydi' diye yazıyor (aşağıya bakınız). Açıkçası bu, o sitenin raporlamasının özüne gidiyor. Monako egemen bir ülkedir Fransız prensliği değil.

Eşit derecede kafa karıştırıcı olan şey, sitenin bağımsız mikro devlette bir yatın yanında duran Jenner ve Gamble'ın yedi fotoğrafını yayınlaması ve hiçbir zaman bu resimlerden altısının Tommy Hilfiger ve karısı Dee'ye de atıfta bulunmamasıdır. Sanki blog o kadar ipucu yok ki, Jenner ve Gamble'ın Monaco Grand Prix için Hilfigers ile birlikte şehirde olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu (yukarıdaki fotoğraf). Bunun yerine, çıkış, fotoğraflarını Jenner hakkında ilgisiz yalanlarla başlıklandırdı.

Bir başlıkta, anne Hilfiger ve karısı arasında dururken, site Jenner'ın sözde 'Kourtney Kardashian'dan imparatorluğunu ele geçirmesini' istediğini yazdı. Ancak Dedikoducu Polis önceden rapor edildi, Jenner en sevdiği Kardashian kızına yalvardı aile işini yürütmek için. Jenner'ın Dee Hilfiger'la birlikte olduğu son fotoğrafta çıkış, reality show matrisinin Gamble ile ayrıldığına dair 'söylentiler' olduğuna dair ipuçlarını veriyor. ] Nijeryalı milyarder Christopher Cunningham için kaldırım kenarına. ' Ancak, aylar önce belirttiğimiz gibi, hakkındaki iddia Jenner Nijeryalı milyarderle çıkıyor aynı zamanda yalan haberdi.Merakla, RadarOnline son makalesinde Jenner ve Gamble hakkında birkaç kez yanlış olduğunu asla kabul etmiyor. Aslında, Dedikoducu Polis Mart 2017'de yanlış bir şekilde iddia edildiğinde güvenilmez siteyi çökertmiştir. Jenner ve Gamble ayrıldı . Açıkçası, 14 ay sonra bir kez daha haklıyız, oysa çoğu zaman itibarını yitiren blog sadece kurguya hizmet ediyordu. Piyasanın uydurmalar yayınlaması ve daha sonra kötü rapor edilmiş başka bir makaleyi yayınlaması sinir bozucu, ancak geçmişte Jenner hakkında hiçbir zaman gerçek dışı iddialarda bulunmamış gibi davranıyor.

Sonuç: Satın aldıkları fotoğrafların Monako'daki Jenner'a ait olduğunu bilmek için makaleye 2 veriyoruz. Bununla birlikte, blogun egemen bir ülke olduğu, bir Fransız prensliği olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Ek olarak, site, onun ve Gamble'ın Hilfigers ile birlikte olduğu konusunda hiçbir fikre sahip değildi ve ayrıca fotoğraf başlıklarında Jenner hakkında bir dizi yanlışı tekrarladı.

Kris Jenner Corey Gamble Monako

(Radar)Wo sind sie jetzt neue Kinder auf dem Block

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.