Kris Jenner ve Corey Gamble raporlara rağmen evlat edinmiyorlar. Bu söylenti aslında bir tabloidden geliyordu, ancak şimdi doğru olmasa da internette yayılıyor. Dedikoducu Polis iddiaları bozabilir.

Son sayısı Daha yakın 'Kris:' Tekrar anne olmak için sabırsızlanıyorum 'başlığında yer alıyor. Elbette, Jenner böyle bir açıklama yapmadı ve yapsa bile' anne 'kelimesini kullanmazdı. Sahte makaleye göre Jenner, Khloe Kardashian’ın bebek partisine katılmasının ardından “kendi ailesini büyütmeye” hazırlanıyor ve Gamble ile “beş yaşında bir çocuğu evlat ediniyor”. Dedikodu dergisi, altı çocuğun annesinin başlangıçta 'Corey ile bir bebek istediğini' ve daha önce 'taşıyıcı annelik seçeneklerini araştırdığını', ancak 'yasal zorluklar nedeniyle [bu] planlarından vazgeçmek zorunda kaldığını' iddia ediyor.Şimdi, sözde bir 'kaynak' olduğunu iddia eden Gamble, 'Los Angeles'ın eteklerindeki bir yetimhaneden beş yaşındaki bir çocuğa aşık oldu' O ve Jenner, 'gelecek ay oğullarını eve götürebilecekleri umuduyla tüm evrak işlerini tamamlama sürecinde olduklarını' iddia ediyor. Bununla birlikte, özellikle, ne çocuğun ne de yetimhanenin adı verilmemiştir.

Ayrıca, bu hikayedeki alıntılardan birinin doğal olmayan açıklayıcı bir dil içerdiğini de söylüyor: 'Kris, en büyük kızı Kourtney, sekiz yıl önce ilk torunu Mason'u doğurduğundan beri başka bir çocuk için çaresiz durumda.' Hiç kimsenin 'en büyük kızı Kourtney' ve 'ilk torunu Mason' demesine gerek yok. Biyografik ayrıntılar, bu yorumun meşru bir 'kaynaktan' değil, gerçekten üretilmiş olduğunu gösteriyor.

Görünüşe göre bu kırmızı bayraklar diğer yayınları etkilememişti. Ayna iddiaları kelimesi kelimesine aldı ve onları şoke edici bebek planı haberlerinde 'Kris Jenner, 62,' tekrar anne olmak için sabırsızlanıyorum 'şeklinde bir manşetle yayınlıyor. Ve CafeMom Facebook'tan gelen söylentilere rastgele tepkiler toplayacak kadar ileri gitti ve 'Bu raporun doğru olup olmadığından emin değiliz, ancak öyleyse Kris kesinlikle bir çocuğu evlat edinecek kaynaklara sahip.' Elbette, site, iddiaların 'doğru' olduğundan emin değilse, bunları yayınlamayı haklı çıkarmak zordur.

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Ayrıca geçmiş yıllarda benzer şekilde sahte hikayeler olduğunu da göz önünde bulundurun. Örneğin 2014'te, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer Jenner'ın 60 yaşında bir bebek sahibi olacağını iddia ettiği için. Ve sonra 2016'da Radar Çevrimiçi taşıyıcı annelik yoluyla bebek istediğini iddia ettiği için. Evlat edinme açısı yeni bir dönüş olsa da, temel fikir aynı: Büyükanne yeniden anne oluyor. Ve çürütme aynı kalıyor: Jenner, sürekli büyüyen ailesi ve işleriyle meşgul. Yeniden küçük bir çocuğun tam zamanlı ebeveyni olmak istemiyor.

Ne zaman Kim Kardashian geçenlerde Tokyo'daydı , çocuk bakımı görevlerini Kanye West ile paylaşmak Jenner'e düştü. Ve ne zaman İnsanlar Kylie Jenner'ın yardım aldığını bildirdi geçen ay yeni doğan bebeği için, 'Her gün [Jenner] 'e güvenemeyeceğini biliyor ... Kris elinden geldiğince yardım ediyor, ama aynı zamanda bir iş yürütüyor ve kendi hayatı var.' Momager düzenli olarak tüm çocuklarına ve torunlarına yardım eder, ancak bu ve diğer yükümlülükler arasında, hayatının bu aşamasında genç bir çocuğa tam anlamıyla anne olmayı taahhüt edemez. Jenner ve Gamble hala beraberler ama ilişkilerine bir çocuk eklemeyecekler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.