Are Kris Jenner ve Corey Gamble 'Buna son vermek' mi? Bu, magazin dergilerinden birinden gelen iddia. Fakat Dedikoducu Polis raporun doğru olmadığını öğrendi.

Göre Temasta , çiftin 'üç yıllık aşkı sona eriyor.' Sözde 'kaynak' denen kişinin 'Kris onu Corey aramaya hazır olduğunu söylüyor. Son zamanlarda durmadan kavga ediyorlar ve işinin bittiğini onun sesinde duyabilirsiniz. ' Gazete, ikilinin iddia edildiği gibi 'kavga ettiğini' söylemiyor, ancak sözde muhbir, Jenner’ın çocuklarının gemide olduğunu ve ilk başta onu hiç umursamadığını iddia ediyor. '[Onlar] sadece annelerinin onunla çıkma kararına sadık kaldılar çünkü onun mutlu olmasını istiyorlardı, ama şimdi sorun gördüklerine göre, Kris, Corey'yi kaybetmesi ve yoluna devam etmesi gerektiğini düşünüyorlar.'Kardashian-Jenner çocuklarının gördüğü “sorun” nedir? Yine, dedikodu dergisi söylemiyor. Yine de, iddia edilen bahşişçi, 'Kris sürerken eğlendi, ancak ilişki buna değdiğinden daha fazla sorun haline geldi' diye devam ediyor. Bu 'kaynak' çıkışa ekliyor, 'Corey ölü ağırlık haline geldi, Kris'in endişelenmesi gereken başka bir kişi.' Nasıl yani? Ve Jenner onu ne zaman terk etmeyi planlıyor? Bu da söylenmedi. Ve yayının kardeş tabloidinden bahsedilmiyor. Yaşam tarzı , bir yıldan daha uzun bir süre önce ısrar ederek Jenner ve Gamble evleniyorlardı .

Öyleyse, burada elimizde daha önce bir düğün hikayesini yanlış bir şekilde yürüten aynı yayın şirketinden muğlak iddialarla dolu bir makale var. Aynı zamanda, Jenner ve Gamble hala güçlü olduklarını gösteriyorlar. Son bir buçuk hafta içinde iki kez dışarı çıktılar. Kırmızı halıda birlikte poz verdikleri Tommy Hilfiger etkinliği .

Yakında gündeminde bir bölünme varsa, Jenner'ın bunu yapmak için hiçbir nedeni olmazdı. Aksine, Dedikoducu Polis Momager'ın şu anda herhangi bir büyük yaşam değişikliği planının olmadığı söylendi. Anonimlik koşuluyla konuşan kaynağımız, çiftin ilişkisinin muhtemelen sonsuza dek sürmeyeceğini kabul etti, ancak şimdilik statükoyu devam ettireceklerini söyledi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.