Kris Jenner şimdi iki kez evlendi ve boşandı. Kardashians ile tutmak yıldız, uzun süredir erkek arkadaşı için planlarının ne olduğunu merak ediyor Corey Gamble . Aslında, bazı hayranlar muhtemelen altı çocuk annesinin çok daha genç olan erkek arkadaşıyla ilk olarak nasıl tanıştığını merak ediyor, çiftin 29 yaş farkı göz önüne alındığında. Garip bir şekilde, öyleydi Kris'in biraz yabancılaşmış damadı , Kanye Batı , ikisini bir araya getiren o ve Jenner'ın kızları daha sonra Gamble'ın doğru nedenlerle ilişkide olup olmadığını sorguladı.Wie groß ist der Schauspieler Kevin Hart?

Kris Jenner ve Corey Gamble İçin Her Şey Nasıl Başladı

Kanye West, Corey Gamble'ı Kardashian-Jenner ailesine tanıtmaktan sorumluydu. Ağustos 2014'te West, moda tasarımcısı Riccardo Tisci’nin 40. doğum günü için İbiza’da bir parti verdi. Doğal olarak, Kim Kardashian ve Kris ve Kendall Jenner da dahil olmak üzere bir avuç Kardashian, partiye katıldı. O gece başka kimler katıldı? Gamble'dan başkası değil ve o anında Kris'i fark etti 25 yıllık eşinden yeni ayrılmış olan Caitlyn Jenner.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Doğumgünü çocuğu!!!! @kafadergisi

Tarafından paylaşılan bir yayın Kim Kardashian Batı (@kimkardashian) 1 Ağu 2014, 16:07 PDTGamble yeni bekar bayanla sohbet etti ve görünüşe göre çekim karşılıklıydı. Ekim ayına gelindiğinde, Gamble, Kim’in 34. doğum günü partisi gibi büyük Kardashian etkinliklerinin yanı sıra aile ve arkadaşlarla akşam yemeği gibi daha gündelik, her gün bir araya gelenlerin düzenli yüzüydü. Gamble, uzun süredir devam eden gerçeklik serisiyle tanışması biraz riskli olsa da, zamanla ailenin reality şovuna bile girdi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

VEGA $Tarafından paylaşılan bir yayın Kim Kardashian Batı (@kimkardashian) 24 Eki 2014, 20:08 PDT

Corey Gamble’ın ilk KUWTK görünüm Hikayesi, kendisinin ve Kris Jenner'ın evin etrafında sahip olduğu tüm yüksek sesle seks ve Kim'in uyumaya çalıştığı için ne kadar sinirlendiğini anlatıyordu - tam olarak doğru ayakla başlamıyordu. Bu gerginlik Gamble ve Kris'in çocukları arasında özellikle kızları Kim, Khloe ve Kendall büyümeye devam etti.

Kardashian Ailesi İle Yaşanan Gerilimler

Mayıs 2019'da Kim ve Khloe, Kim’in kocası Kanye West’in, ailenin Gamble’ın ailesinden hiç kimseyle tanışmadığına ilişkin şüphelerini ifade etmek için Corey Gamble'a mesaj gönderdiği gerçeğini tartıştı. Kim, Khloé'ye şunları söyledi: 'Kanye, Corey'ye 'Bak, seni tanımıyoruz, aile üyelerinden hiçbiriyle hiç tanışmadık,' şeklinde bir mesaj attı. 'Elbette hepimiz öyle hissettik ve öyle düşündük, ama Kanye'nin bunu ona açıkça söylemesi için - o zaman bunun yanlış bir seçim olduğunu düşünüyorum.' Khloé, 'Kanye'nin teslimatının harika olmadığını' kabul etti, ancak 'söylediklerinin özü doğru ... Corey'yi böyle bilmiyoruz' dedi.

Khloe, Kourtney ve Kim Kardashian Kris ve Kylie Jenner ile birlikte duruyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Kris Jenner, çocuklarının erkek arkadaşıyla ilgili şüpheleriyle yüzleştikten sonra, “Corey ile ilişkimi sorguladığınızda, bunun iyi olmadığını ve duyguları incittiğini anlamanızı istiyorum. Sanırım sizin fark etmediğiniz şey, Corey'nin hayatım boyunca hiç kimsenin yapmadığı gibi benimle gerçekten ilgileniyor olması. ' Bu, diğer Kardashianların Gamble'ı sorgulamasını durdurdu, ancak bu herkesin onunla anlaşmaya devam ettiği anlamına gelmiyor. Kendall Jenner, ailesinin bu yılın başlarında Palm Springs'e yaptığı gezide annesinin erkek arkadaşıyla özellikle çirkin bir tartışma yaşadı.

Yolculuk sırasında, Kendall ve küçük kız kardeşi Kylie Jenner kavgalara girmeye devam etti ve Gamble, gerginlik dolu gece boyunca Kylie ile görünüşte taraftaydı. Gamble, kavgada bir rol oynamadığını inkar etse de, Kendall karşılık verdi ve yüzüne 'Seni [küfür]' dediğini belirterek, 'Özür dilerim' bile diyemezsin. ' Gamble hızla geri çekildi,

Yıllardır kaba birisin. İstediğin zaman bir [küfür] olursun, sebepsiz yere sinirlenirsin. Sana nasıl olduğunla ilgili gerçeği söylemek üzereyim. Hiçbir şey için özür dilemezsin.

'Beni tanımıyorsun bile,' diye öfkeyle yanıtladı Kendall. 'Sırf senin kıçını öpmemem, benim [küfür] olduğum anlamına gelmez. Ben sadece seninle [açıklayıcı] değilim. Bir özür bile alamadığım gerçeği. ' Kendall ve Kylie kız kardeşler arasında işler düzelmiş gibi görünse de Kendall'ın annesinin erkek arkadaşının büyük bir hayranı olmadığı açıktır. Ne olursa olsun, Kris Jenner erkeğinin yanında durmaya devam etti, bu da Kris'in Gamble'ı üçüncü kocası olarak seçtiğine dair söylentilere geri dönüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

En iyi gece! @vanityfair @dolcegabbana @coreygamble #domenicodolce @kaito

Tarafından paylaşılan bir yayın Kris Jenner (@krisjenner) 17 Ara 2019, 18:52 PST tarihinde

Kris Jenner için Koridorda Üçüncü Bir Yolculuk?

Gazeteler yıllardır Kris'in geleceğinde üçüncü bir düğünün olduğunu iddia etse de, ünlü anne bu fikre pek de hevesli olmadığını söyledi. Kris, Eylül 2018'de podcast'e konuk oldu. Laura Wasser ile Boşanma Berbat Gamble ile dalma olasılığını tartıştığı yer. 'Biliyor musun, asla asla demezsin, ama sık sık bunun geçmişime dayanarak tekrar yapmam gerektiğini düşündüğüm şey olmadığını söylüyorum,' diye açıkladı. 'Şu anda gerçekten harika bir ilişkim var ve mutluyum ve bunu berbat etmek istemiyorum.' Kris devam etti,

Uzun beyaz bir elbise giyip koridorda yürümeye ihtiyacım yoktu. Onu yaptım. Büyük düğünü yaptım… Geçmiş deneyimlerim için gerçekten minnettar ve kutsanmış hissettiğimi düşünüyorum ve geleceğimi dört gözle bekliyorum ve oraya gitmek istediğimi sanmıyorum.

Evlilik olasılığıyla ilgili 'orada bulundum, bunu yaptım' tavrıyla, Kris'in çok endişelendiği bir şey olmadığı aşikar. Konuyla ilgili tavrını açıkça ortaya koymasına rağmen, Kris'in sadece Gamble'la evlenmeyi planlamadığını, aynı zamanda sözde evlilikleri yıllarca hatırlanacak büyük bir mesele haline getirmeyi planladığına dair hala tabloid haberler var.

Kırmızı halıda siyah bir elbise giyen Kris Jenner

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Corey Gamble, Kris Jenner Tabloids Üzerinden

Dedikoducu Polis üç farklı gazeteden neredeyse aynı üç hikaye keşfetti Kris Jenner uzun zamandır erkek arkadaşıyla evlenmeyi planladı yıldızlarla dolu, milyon dolarlık bir törenle. Hatta bir tabloid, düğünün ailenin realite şovu aracılığıyla televizyonda yayınlanacağını iddia etti. Kaynaklar, elbette sadece Hollywood'un en büyük isimlerinin cömert etkinliğe davet edileceği konusunda ısrar etti. National Enquirer ,

Kris kendini her zaman bir yıldız olarak gördü ve özel gününde etrafını onlarla çevrelemeyi planlıyor.

Bu çıkış noktalarının her biri hikayeyi yanlış anladı. Kris uzun zamandır üçüncü bir düğün için isteksizliğini dile getirdi ve özellikle “büyük düğünü” tekrar yapmakla ilgilenmediğini söyledi. Bu raporların yayınlanmasından bu yana geçen aylarda, hikayelerin tamamen sahte olduğu yönündeki kararımızı haklı çıkaran, televizyonda yayınlanan, yıldızlarla dolu büyük bir düğün olmadığı açıktır.

Kris Jenner ve Corey Gamble arasında yaklaşan bir düğüne dair söylentilerin yanı sıra, çok sayıda rapor bu iki ayrılır . Bu şüpheli raporların tamamen yanlış olduğu ortaya çıktı. Benzer şekilde, Gamble ve Kris'in yapmayı planladığı bir söylenti birlikte bir bebek evlat edinmek da yanlıştı. Hiç mantıklı gelmedi Dedikoducu Polis Bu süpermarket dedikodu paçavralarının Kris Jenner hakkında hikayeler üretmek için çok fazla zahmete gireceğini, özellikle de Kris'in kişisel hayatının ve ilişkilerinin çoğunu sergileyen bir realite şovunda göründüğü için. Bu satış noktaları baskıya gittiğinde, sattıkları söylentiler ne olursa olsun, genellikle son bölüm tarafından geçersiz hale getirilir. KUWTK . Bu boşuna bir egzersiz gibi görünüyor, ancak magazin dergileri muhtemelen bunun ne anlama geldiğini bilmiyor.