Are Kourtney ve Khloe Kardashian gerçekten kavga etmek Brad Pitt ? Magazin dergilerindeki çılgın senaryo bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve tamamen uydurma olduğunu öğrendik.

Bu ayın başlarında Pitt, Kourtney ve Khloe dahil Kardashian ailesinin birkaç üyesinin de katıldığı Kanye West’in Pazar Servisi'ne gitti. Bu ilham verdi KB tuhaf bir aşk üçgeni yaratmak için. Dergiye göre, iki kız kardeş şimdi kimin önce aktörle randevuya çıkacağı konusunda kavga ediyor.İsimsiz bir bahşişçi, 'Brad gibi arıların bir bal çömleğine çevriliyorlardı' diyor. Ama Kourt kesinlikle hakim oldu. Brad ile çok flört etti ve açıkça dikkatleri üzerine çekiyordu. Aralarında gerçek bir kıvılcım vardı. '

Şüpheli ihbarcı, Khloe'nin 'ayak uydurmak' için elinden gelenin en iyisini yaptığını söyleyerek devam ediyor. Astra ilanı yıldız, ama iki kız kardeş de Pitt'in numarasını alıp saatler içinde ona mesaj gönderdikten sonra çekilişe geldi. Şüpheli içeriden biri, önce Khloe'nin mesaj attığını ve Pitt'den onunla egzersiz yapmasını istediğini iddia ediyor, ancak 'Kourt ateşle ateşle mücadele etmeye karar verdi ve Brad'i akşam yemeğine davet etti ... ve ona birkaç afrodizyak tabak hazırlamayı planlıyor.'

Kourtney ve Khloe, Pitt'in ziyaret ettiği gün West’in kilise ayinine katılmış olsalar da, Dedikoducu Polis Üçünün etkileşime girdiğine dair hiçbir kanıt bulamadı. West ve Pitt'in selam alışverişinde bulunduğu birden fazla fotoğraf ve video var, ancak Kardashian kız kardeşlerin onunla konuştuğunu gösteren hiçbir şey yok. Ve bazı kız kardeşlerin Pitt ile kısa bir süre tanışması kesinlikle mümkün olsa da, onunla fiziksel olarak flört etmediler ya da onunla takas yapmadılar. West’in Pazar Ayinine katılan yüzlerce kişi vardı, bu nedenle böyle bir etkileşimin en az bir fotoğrafının olmaması neredeyse imkansızdır. Yine de, tabloid'in hikayesini Pitt'e yakın bir kaynak tarafından yayınladık ve onu saçma olduğu için reddettik.

Kayda değer, Kendall Jenner, kilise ayininde Pitt'i görmekten bahsetti röportaj sırasında Bu Gece Gösterisi geçen hafta. Model, kendisini tanıtmaktan ziyade hizmetten kaçtığı için çok şaşırdığını itiraf etti. Jenner ayrıca Pitt'i Rihanna ile ayarlamak istediğini çünkü her ikisinin de “çok güzel olduğunu belirtti. Modelin iki kız kardeşi aslında Pitt için kavga ediyor olsaydı, şovda şaka yapacağı türden bir şey gibi görünüyordu. Ancak tartışmak adına, diyelim ki kız kardeşlerine saygı duymaktan şaka yapmak istemedi. Bu durumda, Pitt ve Rihanna arasında bir aşk bağı kurmaya çalışmaktan kaçınırdı.

Bahsedilmeliydi, KB Pitt ve diğer ünlüleri onlarla aynı olaylarda yer aldığı zaman içeren sahte senaryolar yaratma alışkanlığı var. Ağustosda, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Pitt, müzik yapmak için Snoop Dogg ile birlikte çalışıyordu. . Bu sahte makale ancak rapçi prömiyerde görüldükten sonra uyduruldu. Bir Zamanlar Hollywood'da .

Temmuzda, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Pitt, Katy Perry ile flört ediyordu Beverly Hills'te bir partide. Her iki yıldız da ünlü mimar Frank Gehry'yi onurlandırmak için aynı etkinlikte yer aldı, ancak “flört” olmadı. Kardashian kardeşleri içeren bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.