Kourtney Kardashian ve Younes Bendjima Roma'da evlenmedi, ama belli bir tabloid hayranlarının inandırdığı şey bu değil. Çiftin İtalya gezisi hakkında gerçek bir haber yapmak yerine, sahte haberleri satmak için tek bir fotoğraf kullanılıyor. İzin vermek Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklamak için.

Kardashian ve Bendjima bu hafta, her biri sosyal medyada belgeledikleri bir tatil olan Roma'ya gittiler. Hem gerçeklik yıldızı hem de model, etrafı gezerken fotoğrafları paylaşıyor. Bir gezi sırasında bir gelin ve damatla karşılaştılar. Gibi Instagram hesabında görüldü Kardashian’ın Snapchat gönderilerini ve Instagram Hikayelerini takip eden fotoğraf, Castel Sant’Angelo’nun önündeki Arnavut kaldırımlı bir sokakta duran kimliği belirsiz çifti gösteriyor. “KUWTK” yıldızı yeni evlilerin kim olduğunu söylemese de, gelinin Kardashian olmadığı ve damadın Bendjima olmadığı resme bakıldığında anlaşılıyor.Hala TAMAM MI! web sitesinde bir manşetten soruyor, 'Bir saniye bekleyin… Kourtney Kardashian ve Younes Bendjima Roma'da Yeni Evlendi mi?' Eşlik eden hikaye, 'WHOA! Kourtney Kardashian ve Younes Bendjima, Roma'daki tatillerinde yeni mi evlendiler? Üç çocuk annesi, Salı günü Instagram hikayelerinde önemli bir düğün fotoğrafı yayınladı. ' Dergi, çiftin İtalyan kentinde nasıl birlikte görüldüğünü ayrıntılarıyla anlatıyor ve tekrar soruyor, 'Bu tatil aynı zamanda Evlenmeyi de içeriyor mu?'

Çıkışı devam ediyor, 'Kourtney, Instagram hikayelerinde 'göz açıp kapayıncaya kadar onu özlüyorsunuz' gibi önemli bir düğün fotoğrafı içeren tüm sosyal medyada seyahatinin fotoğraflarını paylaşıyor.' Sayfanın aşağısındaki yolun sadece dörtte üçü, yayının sonunda Kardashian ve Bendjima'nın yaptığını kabul ediyor. değil evlenmek ve anlık görüntünün 'başka bir çiftin düğünden' olduğunu. O halde, tabloid, Kardashian ve Bendjima'nın şu anda evli olma olasılığından, 'Bu yakın gelecekte ikisi için olabilecek bir şey mi?' Diye merak etmeye başladı.

Dergi onların 'dünyanın her yerinde birlikte görüldüklerine' işaret ediyor ve 'Bu ikisi için sırada ne var?' Diye soruyor. Hatta okuyuculara 'Kourtney ve Younes için düğün çanları geleceğini düşünüyor musunuz?' Diye soruluyor. Tabii ki, bu soruların cevapları verilmemiştir. Piyasanın amacının meşru haberler vermek olmadığı kolayca anlaşılıyor. Hayranları yanıltmak ve aldatıcı bir hikayeye tıklamaları için onları kandırmaktı.

Adil olmak, Dedikoducu Polis bazen başlıkları soru olarak çerçeveler. Ama aynı zamanda bu soruların cevaplarını da genellikle ilk paragrafımızda veriyoruz. Tersine, TAMAM MI! Kardashian ve Bendjima olmadığı açıkça belli olan bir fotoğraf çekti ve etrafında sahte bir anlatı oluşturarak üç kez ayrı evlendiklerini düşündürdü. Ardından yayın, makalesini açık uçlu sorularla bitirdi ve okuyuculara çok az gerçek bilgi verdi.

Şununla karşılaştır İnsanlar Basit hikayesi: Saygın dergi, kendi makalesi 'Kourtney Kardashian ve Erkek Arkadaşı Younes Bendjima Jet, Romantik İtalyan Tatili için Roma'ya' yazdı ve metninde 'Castel'ın mimarisinde muhteşem bir gün batımının fotoğraflarını paylaştı' diye yazdı. Sant'Angelo, hatta düğün fotoğrafçılığını oynadı ve yeni evli bir çifti dönüm noktasının dışında çekti. ' Bu, net haberciliğe sahip gerçek bir haber.

Önemli bir şekilde, sahte haberler, bir yıldan fazla bir süre önce haksız yere suçlanan aynı tabloidden geliyor. Kardashian ve Scott Disick bölünmüş numarası yapıyor . Dedikoducu Polis Çıktığı zaman bu hikayeyi bozdu ve zaman, onların dağılmasının gerçek olduğunu kanıtladı. Tabii ki, Bendjima ile evlenmekle ilgili bu yanıltıcı makalede bu iddiadan bahsedilmiyor. Görünüşe göre, TAMAM MI! dürüstlüğü ve doğruyu söylemeyi en önemli öncelikleri arasında saymaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.