Are Kourtney Kardashian , Scott Disick ve Sofia Richie üçlü olmak? Bu, magazin dergilerinden birinde yayınlanan çirkin iddiadır. Dedikoducu Polis bu saçma hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Yüzde 100 doğru olmadığından eminiz.

Wann kommt Ynw Melly aus dem Gefängnis?

Kardashian, Disick ve Richie'nin bu ay iki kez nasıl akşam yemeği yediğini belirttikten sonra, KB kamera olmadığında daha da çılgınlaştığını iddia ediyor. Dergi, üçünün 'gizli seksi buluşmalar' yaşadığını iddia ediyor. Sahte öncülüne güvenme çabası içinde, magazin gazetesi sözde bir 'içeriden' şu sözlerle alıntı yapıyor: '[Kardashian] yeni şeyler denemeyi seviyor ve Sofia, Scott'ın onu tahrik etmek için istediği her şeyi yapmaya istekli.'Sözde ihbarcı, üçlünün, özellikle de 'Roma imparatoru gibi davranabilen' Disick'in 'birlikte patlama yaşadığını' ekliyor. Ancak sözde 'kaynak', 'nihayetinde gözyaşları ve kıskançlıkla sonuçlanabileceği konusunda uyarıyor, özellikle biri veya Tanrı her ikisini de yasaklarsa gebe kalırsa'

Çıkışın kredisine göre, Disick 'Kourtney & Kim Take New York' un 2011 bölümünde bir üçlü teklif ettiğinde, Kardashian'ın ona 'iğrenç' dediğini kabul ediyor. Ancak, magazin dergisi bu gerçeği 'Kourt'un tıpkı Sofia'da olduğu gibi fikrini değiştirmiş olabilir' şeklinde spekülasyon yapmak için kullanıyor. İddia edilen 'içeriden' nedenler, 'Kourtney, başlamak için tamamen Sofia'ya karşıydı ... ama son zamanlarda, Disick ve çok daha genç kız arkadaşı hakkında çok daha rahat hale geldi'. 'Kulağa çılgınca gelse de, bu düzenleme herkes için işe yarıyor gibi görünüyor' diye belirtiyor isimsiz ve muhtemelen hayali 'kaynak' herhangi bir kanıt olmadan.

Magazin gazetesi şu anda 'herhangi bir koşul olmadığını' iddia etse de, yine de Richie için felaketle sonuçlanabileceğini düşünüyor. 'Sofia buna katlanıyor çünkü en son isteyeceği şey Scott'ı kaybetmek, ancak en büyük korkusu, Kourtney'i geri kazanmak için en ufak bir şans yakalarsa onu geride bırakacağı.' Adsız, izlenemez ve görünüşte uydurma 'içeriden' sonuç, 'Zararsız bir eğlencenin kolayca birinin yaralanmasına neden olabileceği olarak başlayan şey' sonucuna varıyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis hemen dikkat edin, makalenin tamamı bir uydurmadır. Kardashian, Disick ve Richie'nin üçlüsü yok. Örneğin bir Richie kaynağı, bize bunun doğru olmadığını ve tabloid'in hikayesini duyduğunda gerçekten güldüğünü onaylıyor.

Çıkış, arkadaşların 'bunun olduğuna ikna olduklarını' iddia ederken, yayının gerçekte bu üç yolun iddia edildiği gibi nerede ve ne zaman gerçekleştiğine dair herhangi bir ayrıntıya sahip olmadığını belirtmek gerekir. Ayrıca Disick, Richie ve Kardashian birlikte akşam yemeği yediler 4 Kasım'da Malibu'da Nobu'da ilk kez, İnsanlar 'Kardashian, Los Angeles etkin noktasından ayrı bir araçla ayrıldı.' 'Gergin' olarak adlandırılan yemek, Kardashian'ın Richie'yi tanıması içindi, çünkü model onunla ve Disick'in üç çocuğuyla daha fazla zaman geçiriyor.

Üçlü 16 Kasım'da tekrar yemek yedi, ancak planlanmamış gibi görünüyor. Bir sanat sergisinin açılışına ayrı ayrı katıldıktan sonra, Disick ve Richie'ye kız kardeşi Kim Kardashian katıldı. ve L.A.'deki hotspot Craig's'te akşam yemeği için birkaç arkadaş daha. O gecenin hesabına göre, E! benzer şekilde, ortak yemekten sonra kendi başlarına nasıl gittikleriyle ilgili.

Son olarak, KB Kardashian hakkında haber yaparken mükemmel bir sicile sahip değildi. Sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde muhafaza edildiğinde yayını bozdu Kardashian rehabilitasyona gidiyordu çünkü Younes Bendjima'dan ayrılmasının ardından 'raydan çıkmıştı'. O makalenin gerçek olmaması gibi, son uzun hikaye üç kat daha yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.