Dır-dir Kourtney Kardashian hamile? Ve o evleniyor mu Scott Disick ? Bunlar, daha önce bu yıl evli olduğunu iddia eden aynı derginin yeni bir tabloid kapak hikayesinin iddiaları. Younes Bendjima ve hamile onun bebek. Dedikoducu Polis tıpkı öncekilerde yaptığımız gibi, bu yeni çekişmeleri bozabilir.

schnell und wütend 1970 Dodge Charger zu verkaufen

Yeni kapak TAMAM MI! Avustralya blares, 'Kourt'un Hamile ... 'Scott's The Dad!'' Sayının içinde bir manşet, 'Kourt Dumps Younes For Scott: 'We Getting Married!' erkek arkadaş 'hayatına romantik bir şekilde geri döndü - ve bunu gönülsüzce yapmıyor.' Çıkış, Disick'e üç çocuğunun annesiyle evlenmesinin sorulduğunu ve daha önce '40 yaşında' olduklarında tekrar bir araya gelmeyi tartıştıklarını itiraf ettiklerini belirtiyor.Disick'in şu anda Sofia Richie ile ilişkisi olmasına rağmen, yayın Kardashian'ın önümüzdeki Nisan ayında 40 yaşına gireceğini belirtiyor ve şöyle diyor: 'Uzun zamandır beklenen bu düğünün zamanı geldi ... Bu adamların nihayet demesini bekleyemeyiz ' Yapıyorum! '' Hatta sözde bir 'kaynak', Disick'in kız arkadaşını Kardashian ile resmen uzlaşmak için 'terk etmesinden' önce 'sadece bir zaman meselesi' olduğunu iddia ediyor.

Ve iddia edilen hamilelik ne olacak? Tabloid, Kardashian'ın 'yolda bir köpüğü olduğunu - ve bebek babanın eski sevgilisinden başkası olmadığını' iddia ediyor. Tanımlanamayan bir 'arkadaş', 'Bir süredir alçakta buluşuyorlar ... Herkes Scott'ın bebeğini taşıdığını söylüyor.' Dergi, Kardashian'ın Temmuz ayı sonlarında bebek çıkardığı varsayılan bir fotoğrafına yer veriyor ve takip edilemeyen başka bir 'kaynak', 'Görmek tuhaftı çünkü o genellikle çok ince.'

Aslında hala öyle. İçinde bir Instagram fotoğrafı Kardashian Sadece iki gün önce yayınlandı, bikini giyerken bir küvette yüzerken sıkı karın kasları sergileniyordu. Çiçek açan bir bebeğin göbeğine dair herhangi bir işaret yok. Ayrıca, priz geçen ay bunu iddia ettiğinde herhangi bir çarpışma olmadı. Kardashian, Bendjima'nın bebeğine hamileydi ve Disick 'öfkeliydi.'

Bundan birkaç ay önce, Mart ayında yayın devam etti Kardashian, Bendjima'yı terk ediyor ve Disick ile tekrar bir araya geliyordu. . Bundan birkaç ay önce, Ocak ayında, tabloid okuyucuları kandırmaya çalıştı. Kardashian ve Bendjima 'gizli bir sahil düğünü' ile evlendi. Özetlemek gerekirse: TAMAM MI! , Kardashian Bendjima ile evlendi, sonra Disick ile yeniden bir araya geldi, sonra Bendjima'nın bebeğine hamile kaldı ve şimdi, bu son hikayeden haftalar sonra, Disick'in bebeğini bekliyor ve onunla evleniyor.

Açıkçası, bu güvenilirliği olmayan bir dergi. Ve 'KUWTK' yıldızının yanlış iddia edildiği gibi bebek yumruğu olmadığı aşikar olsa da, o da eski sevgilisiyle uzlaşma sürecinde değil. Gibi birçok saygın satış noktası İnsanlar ve geçmişte parite hakkında doğru bir şekilde rapor vermiş olan TMZ (bunun aksine TAMAM MI! ), bunu zaten doğruladım Kardashian'ın Disick ile tekrar çıkmaya niyeti yok . Bu onunla evlenmeyi de dışlar. Bu kapak hikayesi, tüm yıl boyunca pek çok kanıtlanabilir kurgu yayınlayan bir mağazanın tabloid fantezisinden başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.