Kourtney Kardashian 'hamile' de değil. Yıldızların üç ünlü kız kardeşi beklediğinden, magazin dergileri artık Kardashian'ın da bebek sahibi olduğu hakkında yanlış hikayeler uyduruyor. Fakat Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını onaylayabilirim.

Bu üretilmiş anlatı kardeş magazinlerden geliyor Yaşam tarzı ve Temasta . Birincisi, 'Kim, Khloe ve Kylie'nin gelecek yıl doğum yapacak olmasıyla, Kourtney kendini dışlanmış hissetti' diye iddia eden sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor. Tabii ki, Kim aslında doğum yapacak değil. Bebeğini taşıyıcı anne aracılığıyla doğuruyor. Ama açıkça dedikodu dergisi gerçekleri umursamıyor, bu yüzden yanlış bir şekilde Kourtney'nin erkek arkadaşı Younes Bendjima'nın bebeğine “hamile” olduğunu ilan etmeye devam ediyor. Sözde kaynak, Kardashian'ın şu anda 'haberleri yalnızca ailesine ve en iyi arkadaşlarına ilettiğini' savunan sözde kaynak, 'Kendisinin de beklediğini öğrendiği için çok heyecanlandı' diyor. Yine de bu 'içeriden' haberi, Yaşam tarzı ? Lütfen.Temasta ayrıca şüpheli bir şekilde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor ve benzer şekilde 'Kourtney hamile. Sadece ailesine ve en iyi arkadaşlarına söylendi. ' Ancak biraz farklı ifade edilen alıntılarla, bu “içeridekilerin” kurgusal olduğu ve iki yayın tarafından icat edildiği karşılaştırmalarla ortaya çıkıyor. Örneğin Temasta , sözde ihbarcı 'En az altı çocuk istiyor ve 4 numaraya hazır' diyor. Ama içinde Yaşam tarzı 'Kourtney'nin 4 numaralı bebeğe durmaya niyeti yok. Aslında altı çocuk sahibi olmak istiyor.'

Temasta : 'Hem mevcut hem de ayık olacak ve Younes'un harika bir baba olacağını bilen bir adama ihtiyacı var.' Yaşam tarzı : “Hem mevcut hem de ayık olacak bir adama ihtiyacı var. Büyüleyici kişiliği ve zekası ile Younes mükemmel bir baba olacak. ' Bu mecralar, tesadüfen aynı şeyleri söyleyen iki kişi bulamadılar, her iki dergiye de gönül vermiş ancak ifadeleri değiştiren bir kişi yoktu. Hepsi sahte.

Bu ilk bile değil Yaşam tarzı okuyucuları düşünmeleri için kandırmaya çalıştı Kardashian, Bendjima'nın bebeğine hamileydi . Tabloid daha önce Şubat ayında çok uzun bir hikaye yayınladı. Ve Temasta hayranların inanmasını sağlamaya çalıştı Kardashian hamileydi Ocak ayında, ama babasının kim olduğunu bilmiyordu. Zaman kanıtladı Dedikoducu Polis Her iki uydurma hikayeyi de bozduğumuzda haklıydı. Ve zaman, Kourtney'nin şimdi beklemediğini söylediğimizde burada haklı olduğumuzu gösterecek ve bu hikaye sadece Kim, Khloe ve Kyle'ın sırtına bindirmek için hazırlanmıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.

Justin Timberlake und Jessica Beal