Dır-dir Kourtney Kardashian ile tekrar bir araya gelmek Scott Disick ? Bir rapor, eski sevgililerin yeniden bir araya gelme yolunda olabileceklerini iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Söz konusu makale şurada görünüyor: TAMAM MI! Avustralya , 'Kourtney Back With Scott!' başlığının altında Gazeteye göre, Kardashian’ın üç çocuğunun babasıyla olan yakınlığı, Younes Bendjima ile olan ilişkisinde sorunlara neden oluyor. 'Younes'u çılgına çeviriyor. Scott'a güvenmiyor ve Kourtney'i hâlâ ona karşı hisler beslemekle suçluyor, 'sözde bir' içeriden 'sözde aktarıldı.Sonuç olarak, Kardashian ve Bendjima “kesinlikle kayaların üzerinde” olarak tanımlanıyor ve dedikodu dergisi, modelin “Kardashian laneti” nin kurbanı olabileceğini öne sürdüğü kadar ileri gidiyor. Çıkış, 'işleri daha da kötüleştiren' şeyin, Kardashian’ın annesi Kris Jenner’in 'sıkı bir şekilde Team Scott' olması olduğunu öne sürüyor. Kanıt olarak, yayında aile reisi şöyle diyor: 'Her zaman birlikte Kourtney ve Scott hayranıydım, bu yüzden bu benim ilk tercihim olurdu.'

Bununla birlikte, tabloid'in bahsetmediği şey, bu sözlerin bir yıldan daha eski olduğu. Jenner bir röportajda yorumları yaptı Biz Haftalık Kardashian, Bendjima ile ciddi bir ilişki kurmadan önce. Jenner’in alıntısına aldatıcı bir şekilde anahtar bağlam sağlamadıktan sonra dergi, 'Younes’un endişelerine katkıda bulunmak, Scott’ın Sofia Richie’yle yatışıyor olabileceğinin işaretleri' olduğunu iddia etmeye devam ediyor. Çıkış, Richie’nin babası Lionel’in yakın zamanda el ve ayak izi törenini yaptığı zaman Disick’in yokluğuna işaret ediyor.

Ancak yayın, çiftin o zamandan beri birçok kez birlikte görüldüğünü kabul etmiyor. Richie, Instagram'da Disick'e tatlı bir övgü bile yayınladı Pazartesi gününde. Yine de tabloid, 'Kourtney, Scott ile yeniden bir araya gelmeyi reddetmedi' şeklinde devam ediyor ve Kardashian, Disick'li dördüncü bir çocuğa sahip olmaya açık olacağını söyledi 'durum doğruysa' Ancak yine, dergi tüm koşulları kabul etmiyor.

Kardashian, gerçekte yayınlanmadan aylar önce çekilmiş bir bölüm olan 'Keeping Up with the Kardashians' ın geçen Ekim sezon galası için yorum yaptı. Ve çocuklarına aynı babadan başka bir kardeş verme olasılığını öne sürmesine rağmen, realite yıldızı ailesine vurguladı, 'Ama bu, yarın erkekler gibi değil. Bu yüzden herhangi bir fikir edinmeyin. ' Elbette sorun şu ki, bu derginin Kardashian ve Disick'in bir araya gelmesi hakkında pek çok fikri var gibi görünüyor, bunların hiçbiri aslında doğru değil.

Eski sevgilisiyle yakında yeniden bir araya gelmeyi planlamaktan uzak, Kardashian ve Benjimda az önce birlikte bir yolculuğa çıktılar. , her biri sosyal medyada belgelendi. Çiftin romantizmi sonsuza kadar sürmeyebilir ve Disick, çizginin aşağısındaki bir noktada resme romantik bir şekilde yeniden girebilir, ancak öngörülebilir gelecek için Bendjima ile olan ilişkisine açıkça bağlı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.