Dır-dir Kourtney Kardashian öfkeli Scott Disick Ev değiştiren realite şovu mu? Bir tabloid okuyucuların inanmasını istediği şeydir, ancak Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Aslında projeye destek verdiğini açıkça ifade etti.

'Kourtney Flips Over Scott’s New Show', son sayısında bir manşet okuyor Star . Disick'in uzun süredir planladığı dizisinin nihayet yayınlanacağını doğrulamasının ardından dergi, Kardashian'ın 'fuming' olduğunu iddia ediyor. Şovun Disick’in 'Kardashianlardan uzakta kendisi için bir hayat inşa etme yolu' olduğu ve üç çocuğunun annesinin programda görünmeyeceği iddia ediliyor.Sözde 'içeriden' bir kişi, 'Kourtney, Scott'ın' KUWTK 'eğitimini kullanarak kendisini bu rolü üstlenmek için kullandığını ve ardından onu herhangi bir bölümünün dışında bıraktığını oldukça zengin buluyor. Bu dizi başarılı ve kazançlı çıkarsa, yapabileceği en az şey karından payını almaktır. ' Gerçek bir hata da dahil olmak üzere bu iddialarla ilgili çok sayıda sorun vardır. Çıkış, 'Scott’ın Bravo için yeni şovu' na atıfta bulunuyor, ancak İnsanlar geçen hafta özellikle bildirdi ki bu bir 'E! insanların hayatını anlatan program.'

Star ayrıca okuyuculara Disick'in ev değiştiren gösterisi ilk kez ortaya çıktı Bir yıldan daha uzun bir süre önce yapımcı olarak Kris Jenner ile projeyi geliştiriyordu. Açıkça görülüyor ki, bu kendini Kardashian-Jenner gerçeklik dünyasından ayırmakla ilgili değil. Hatta Disick, Pazar günü prömiyeri yapılacak olan “Keeping Up with the Kardashians” ın yeni sezonunun bir parçası olacak. Sadece iki gün önce resmi 'KUWTK' Twitter hesabı Disick ile yeni bir teaser klibi sundu.

Kardashian’ın eski sevgilisinin kendi şovu hakkındaki hislerine gelince, bu makalenin iddia ettiğinin aksine, Disick'in desteği var. Ona kızmaktan çok uzak, Kardashian az önce söyledi İnsanlar bu hafta o ve Disick 'Gerçekten iyi bir ilişki kurmaya çalışın.' Yeni dizisi hakkında şunları söyledi: 'Heyecanlıyım! ... Evlere kendi dönüşünü yapıyor, bu yüzden bence harika. Onu görmek için sabırsızlanıyorum. ' Bu, magazin dergisinin sunduğu anlatıma doğrudan aykırı.

Elbette, bu yayın geçmişte eskileri doğru bir şekilde bildirmek için mücadele etti. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, derginin bir haber sattığından bu yana tam bir yılın geçtiğini gözlemledi. Kardashian, Disick'in çocuklarından 'uzak durmasını' istedi . Bu sahte hikaye yayınlandığından beri, eski çift birlikte ebeveynlik yapmaya devam etti. Ve şimdi Kardashian’ın kendi yorumları, birleşik kaldıklarını ve birbirlerini desteklediklerini kanıtlıyor.

Wer ist verheiratet mit Reese Witherspoon

Sonuç: Star Kardashian, Disick'in yaklaşmakta olan realite şovunu 'dumanlandırdığını' iddia ediyor, ancak kayıtta tam tersini söylüyor. Dedikoducu Polis birincil kaynak olarak yorumlarına, magazin gazetesinin anonim ve tanımlanamayan 'içeriden' daha fazla değer veriyor. Makalede ayrıca göze çarpan bir olgusal hata yer alıyor ve dergi, tıpkı bunun gibi, eski çift hakkında kanıtlanmış yanlış iddiaları yayma geçmişine sahip. Bu nedenlerden dolayı, bu söylenti, gerçek ya da kurgu ölçümüzde sıfır alır.

Gerçekleri Paylaş Star Magazine


Kourtney Kardashian, Scott Disick’in evini şımartan realite şovuna öfkelidir. 3 Ağustos 2018 Cuma Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/42a1a507-0e3c-458d-89cf-1a4cf11cb383

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.