Kourtney Kardashian 'uyarmadı' Sofia Richie yeni bir habere rağmen çocuklarından “uzak durmak”. Bu yine de kadınları birbirine düşüren uydurma, gerçek dışı bir hikaye. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Pazar günü, Richie ve erkek arkadaşı Scott Disick iki çocukla birlikte görüldü. Kardashian, oğlu Mason ve kızı Penelope ile paylaşıyor. Şimdi Salı günü, HollywoodLife Kardashian'ın Richie'nin çocuklarıyla vakit geçirmesine 'bir son vermek' istediğini iddia ediyor. Sözde 'Kardashian'lara yakın bir kaynak', realite yıldızının Richie'nin 'iyi bir rol model olmadığına' inandığını ve 'Sofia'nın çocuklar üzerindeki etkisinden hoşlanmadığını' iddia ediyor.Her cümlede doğal olmayan bir şekilde herkesin adını tekrarlayan sözde muhbir, şüpheli bir şekilde 'Kourtney' den 'Kourt' a geçerek, 'Kourt kişisel olarak Sofya'ya ulaştı ve onlarla bu kadar zaman geçirmekten geri durmasını söyledi. ' Bu sözde ihbarcı, 'Kourtney, Sofia'nın Scott ve çocuklarla üvey anne oynadığı için öfkeli' iddiasını sürdürüyor ve küçük çocukların Richie'yi 'zararlı yollar öğrenecekleri' endişesini dile getiriyor. Önemli bir şekilde, çocuklara hangi 'zararlı yolların' öğretebileceği söylenmemiş, ne de 'iyi bir rol model' olmadığı görüşü desteklenmiyor.

Ayrıca, Kardashian'ın oğullarının ve kızının 'Kourtney'nin çok uzun süre ortalıkta olmayacağını veya hayatlarının bir parçası olmayacağını düşündüğü birine bağlanmasını' istemediği iddia ediliyor. Bu, web sitesinin, 'Bize sorarsanız, insanlar çocukları önemli bir başkasıyla tanıştırmadan önce en az birkaç ay beklemelidir.' Elbette, blog gerçekten bilgili olsaydı bilirdi Disick ve Richie ilk olarak yaklaşık bir yıl önce Cannes'tayken bağlandılar. ve geçen sonbaharda düzenli olarak birbirimizi görmeye başladık. Zaten 'en az birkaç ay' oldu.

Ek olarak, geçen ay İnsanlar o sırada rapor etti Kardashian, Disick ve Richie’nin ilişkisindeki yaş farkına pek düşkün değil tam da romantizm sürdüğü için 'Kourtney onun çocuklarla tanışmasına izin verdi.' Şimdi çelişkili bir şekilde 'KUWTK' yıldızının Richie'ye 'uzak dur' dediğini iddia etmek mantıklı değil. Bu sözde 'uyarının' neredeyse iki ay sonra gelmesi de tuhaf. Richie, Disick’in çocuklarıyla ilk kez halka açıldı Ocak ayı sonlarında.

Aslında Dedikoducu Polis o zaman, çevrimiçi yayın aslında bu geziyi çocuklarının onunla tanışmayı nasıl 'sevdiğini' anlatan uzun bir hikaye uydurmak için kullandı. Arşivlerimizde görüldüğü gibi, bu anlatıda bir takım boşluklar vardı ve HollywoodLies olarak bilinen siteden 'özel' olduğu iddia edilen tipik olduğu gibi, burada bu son makalenin benzer şekilde uydurma ve yanlış olduğuna dair göstergeler var. Üstüne üstlük, Dedikoducu Polis arka planı hakkında yorum yapan bir Kardashian sırdaşı, çocuklarının babasıyla çıkan kadınla gerçekten 'yakın' ağzına hiç kimsenin sahip olmadığı konusunda güvence verdi. Bu drama tamamen kurgusal.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.