Kourtney Kardashian 'gölgeleme' YAPMADI Scott Disick tamamen saçma bir rapora rağmen bir kolye ile. Dedikoducu Polis anlamsız hikayeyi bozabilir.

Taylor Swift Baby Bump 2017

HollywoodLife saçma bir başlıkta şöyle diyor: “Kourtney Kardashian, Scott Disick For Partying'e 'Off' diyor mu? Savage Shade'i görün. ' Eşlik eden hikayede şöyle yazıyor: 'Orada aldığın oldukça ilginç bir mücevher parçası, Kourtney Kardashian! Gerçek yıldız, 6 Şubat'ta arkadaşlarıyla akşam yemeğine çıktı ve tek bir kelime söyleyen bir kolye takarak: 'KAPALI' Miami'deki son partisinin ardından eski sevgilisi Scott Disick'e ince bir mesaj gönderebilir mi? 'Dedikoducu Polis 'Kapalı' yazan bir kolye hakkında bu kadar 'anlatan' şeyin ne olduğundan emin değil. Kardashian'ı gözlemleyen webloid'in “Scott'ın Miami'ye parti dolu bir gezi sırasında birden fazla kadına eşlik ederken fotoğraflanmasından sadece günler sonra” takılmasına rağmen, Disick ile doğal bir bağlantısı yok. Sitenin zamanı söyleyebilmesi harika (bazen merak ediyoruz), ancak bu epik oranlarda bir sıçrama.

Kötü blog okuyucularına bile sorar, 'Kourt'un kolyesinin Scott'a bir mesaj olduğunu düşünüyor musunuz? Değilse, ne anlama geldiğini düşünüyorsun? ' İyi, Dedikoducu Polis Kardashian'ın kıyafeti ile bu özel aksesuarı sevdiği anlamına geldiğini söylemek zorundaydı. Kelimenin tam anlamıyla 'kapalı' kelimesinin 'Scott'a bir mesaj' olduğu fikrini destekleyecek hiçbir şey yok.

Ya 'açık' bir kolye olsaydı? Dedikoducu Polis HollywoodLies'in sansasyonel bir şekilde ama zayıf bir şekilde bunu Disick'e de bağlayacağından şüpheleniyor. Ne de olsa çıkış, yanlış bir şekilde iddia etmek gibi bir hikaye uydurmak gibi, geçmişte kalan birkaç aptallıktan sorumludur. Kardashian bebeğin adını seçmişti Oğluna Reign Aston adını verdiği zaman “Jeffrey Robert”. Belki de kötü blog, temelsiz, üretilmiş hikayeler satmaya çalışmak yerine gerçeklere odaklanmalı. Şimdi BU 'vahşi gölge'.

ist Trisha Yearwood und Garth Brooks verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.