İddia eden yeni bir rapor Kourtney Kardashian ve Younes Bendjima bir 'ayrılığa' yöneldiğini ve son zamanlarda onu 'kötü çocuk' eski erkek arkadaşıyla karşılaştırdığını Scott Disick tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis bu hikayeyi kolayca düzeltebilir. Komik bir şekilde, makale Kardashian'ın ortaya çıkmasından saatler sonra yayınlandı, Bendjima'yı 25. doğum günü için özel bir gezi ile şaşırttı.

Yanlış bilgiye göre Yaşam tarzı , Kardashian ve Bendjima arasındaki 'işler o kadar kötüye gitti ki', ona 'korkunç S kelimesi ... Scott' demeye başladı. Tabloid, sahte önermesini desteklemek için, yaklaşık bir ay önce Coachella'da Bendjima'nın 'Kourtney ile zar zor konuştuğunu' iddia eden isimsiz ve izlenemeyen bir 'içeriden' alıntı yapıyor. Ancak bunu yaptığında, derginin görünüşte uydurma kaynağı olduğu iddia edildiğinde, Kardashian 'o kadar çileden çıkmıştı' ki erkek arkadaşına 'Scott gibi davranmayı bırak' diye bağırdı.Merakla, başka hiçbir medya kuruluşu bunun olduğunu bildirmedi. Aslında, çoğu satış noktası yalnızca Coachella'da el ele tutuşan Kardashian ve Benjima . Birinde Günlük posta Coachella'da Kardashian ve Bendjima hakkındaki makaleleri , örneğin, gazete şöyle yazdı: 'Aşkın sancıları içinde, Younes, etkinliğe katılmaya hazırlanırken kız arkadaşının beline şefkatli bir el koydu.' Bu, magazin dergisinin yanlış bir şekilde iddia ettiği gibi, bir 'ayrılığın' eşiğindeymiş gibi görünmüyor.

Yine de, çoğu kez itibarını yitiren dergi 'cennette sorun' olduğunu iddia ediyor. Ve üretim anlatısına inanmaya çalışmak için çıkış, RadarOnline'dan bir hikayeye işaret ediyor: Dedikoducu Polis zaten nasıl hakkında çürütüldü Bendjima artık Kardashian'ın müstehcen fotoğraflar yayınlamasını istemiyor kendisinin. Ancak bu gerçek olmayan makale ilk yayınlandığında belirttiğimiz gibi, Kardashian Instagram'da fotoğraflar paylaştı ikisi birlikte yarı giyinikti ve o asla itiraz etmedi.

Buna rağmen Dedikoducu Polis ne kadar yanlış olduğunu zaten kanıtladı Yaşam tarzı makale, yukarıda belirtildiği gibi, tabloid’in makalesinin zamanlaması oldukça komik. Cuma gecesi Suriye Amerikan Tıp Derneği'nin Los Angeles'taki Deplasmanda Sesler galasına katıldıktan sonra, burada tekrar el ele tutuşarak fotoğraflandılar (yukarıya bakın), Kardashian, Bendjima'yı sürpriz bir doğum günü gezisi için kaçırdı . Model, Kardashian'ın onları bilinmeyen bir yere götürmek için kiraladığı özel jetten Instagram'da bir fotoğraf bile yayınladı.

Dedikoducu Polis Ancak, ne yazık ki derginin son makalesinin sahteliğinden etkilenmedi. Aynı güvenilmez tabloid 15 ay önce Kardashian, Bendjima'nın bebeğine hamileydi . Bu hikaye açıkça bir yalandı ve çiftin ayrılmaya yakın olduğuna dair yeni iddia da öyle.