Kourtney Kardashian bu hafta tüm haberlerde. Çünkü o ve Scott Disick dördüncü çocuklarını mı bekliyorlar? Dedikoducu Polis araştırır.'Bebek No Four'

Göre Sıcaklık , Kardashian ve Disick “asla bitmedi”. Tabloid, olası bir uzlaşma ve hamileliğin 'hayranları heyecanlandıracağını' söylüyor. Şunun yaklaşan bir bölümü için bir 'teaser' Kardashians ile tutmak dördüncü bebeğe hazırlandıklarını ima etmekten daha fazlası. ' Tanıtımda Kim, Kourtney'e ' hamile misin? 'Makale,' Kourtney’in sessizliği sağırdır 'diyerek sona eriyor.Bir Tanıtım Fragmanı

Magazin gazetesi, sadece bir sonraki bölüm için bir teaser gördü. KUWTK , ama ne Sıcaklık Bu videonun uzun zaman önce çekildiğini anlamıyor gibi görünüyor. The söz konusu fragman İlk olarak Eylül ayında ortaya çıktı, bu da görüntülerin muhtemelen geçen yaz geldiği anlamına geliyor, yani Kardashian şimdiye kadar yaklaşık altı ay olacaktı. O değil.

Patty Mayo echt oder falsch

Bu tabloid, bir realite şovunun reklamında sert kanıt olarak bir uçurumun pençesini kullanıyor, ancak bu gerçekten sadece, yüksek dram öyle.Kourtney Kardashian Yeni Biriyle mi?

Bu, magazin gazetesinin Kardashianlar hakkında gerçekte ne kadar az şey bildiğini kanıtlamak için mükemmel bir hikaye. Bu hafta dünya, Kardashian ve Travis Barker'ın çıkmaya başladığını öğrendi. Disick'e gelince, 19 yaşındaki model Amelia Hamlin ile çıkıyor ve söylendiğine göre Kardashian için mutlu .

Bu tabloid gerçekten herhangi bir kavrayışa sahip olsaydı, yeni Barker ve Kardashian eşleşmesi hakkındaki haberi mutlu bir şekilde bozardı. Kardashian ve Disick sonraki bölümlerinde olduğundan, şu anda dördüncü bir çocuğun yolda olması imkansız görünüyor. Dedikoducu Polis bu hikayede iflas ediyor.

Tabloid Ayakta Kalamıyor

Sıcaklık Kardashian ailesi söz konusu olduğunda en iyi sicile sahip değil. 2018'de, Kim'in Başkanlık için koş 2020'de, ancak Kanye West'in yapmasına rağmen bu asla olmadı. Bir çeşit. Ayrıca Kim'in gideceğini de iddia etti. lüks bir otel açmak . Kim, birçok farklı projeyle çok meşgul bir insan olsa da, listede bir otel yok.Kourtney'e gelince, bu tabloid sık sık kendisi ve Disick'in bir araya gelmesiyle ilgili hikayeler yayınlıyor. 2018'de Kourtney'i iddia etti onu geri istedim ve bir yıl sonra görünüşe göre nişanını durdur Sofia Richie ile. Disick ve Kardashian her zaman ortak ebeveynler olarak yakın olacaklar, ancak şimdilik, tekrar-tekrar-tekrar ilişkileri sıkı bir şekilde kapalı olacak. Yolda dördüncü bebek yok, bu yüzden bu hikaye yanlış.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Elizabeth Hurley Bares Hepsi Nadir Birleşik Krallık Karını Kutlamak İçin

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

Prenses Beatrice 'Kırılma Noktasında' Evlilik mi?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıldan Sonra' Yeni Bir Başlangıç ​​'mı Yapıyor?

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Carrie Underwood und Ehemann kämpfen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.