KJ Apa milyonlarca insanın kalbini kolayca kazandı. Yeni Zelanda yıldızı, CW gençlik dramasında Archie Andrews'i canlandırarak ün kazandı. Riverdale . Archie, Archie Comics hayranları arasında her zaman popüler bir figür olmuştur, ancak Apa'nın tasviri artık kötü şöhretli karakteri tam bir gönül yarası haline getirmiştir. Gösteride, Archie cinayetler, suç ve gizemlerle ilgilenir bir yandan da karmaşık lise ilişkileriyle uğraşırken.

Karakterinin aksine, Apa'nın gerçek hayattaki romantizmi çok daha başarılı. Şovda Archie, Veronica Lodge ile bir ilişki içindeydi, ancak ikisi sonunda ayrıldı, dramanın hayranlarını yıktı. Bu arada KJ Apa, Fransız model Clara Berry ile çıkıyor ve çift daha sevimli olamazdı.KJ Apa ve Clara Berry’nin çiçek açan aşk hikayesi

Apa birkaç hafta önce çiftin ilişkisini doğruladı, ancak hayranlar çiftin filizlenen aşkının farkındaydı. Geçen Aralık ayında internette dolaşan iki randevuya dair söylentiler vardı. Aktör bir video paylaştı sosyal medyasında ikisinin etrafta dolaşmak ve iyi vakit geçirmek. Berry, sırayla çiftin sokakta poz veren bir fotoğrafını ve fotoğrafın altında “Je t’aime crazy heaps” yazısını paylaştı.

https://www.instagram.com/p/B8j3KMuoaac/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

sofia richie diana alexander richie

Elbette, hayranlar şimdiden ikisine olan sevgilerini paylaşıyorlar ve bir hayran gönderide 'BU KADAR SEVİMLİ OLMAYI DURDURMAK ÇOK ÇOK FAZLA' yorumunu yaptı. Daha fazla anlaşamadık! Çift, sevimli PDA'ları ile kalplerimize hızla girdi.

Bunu daha da iç açıcı yapan şey, KJ Apa'nın aradığını bulmuş gibi görünmesidir. Geçmişte, 22 yaşındaki oyuncu, flört tarihine gelince çok özeldi. İle bir röportajda On yedi oyuncu, insanların 'The One' ile ne zaman tanışacaklarını gerçekten bilmediklerini savundu.

'Mesele şu ki, bir ilişki arıyor olup olmaman önemli değil - hayatımızın aşkıyla ne zaman tanışacağımıza karar vermek bizim için değil,' diye yorum yaptı aktör. 2017'de bir röportaj sırasında Kozmopolitan , kızıl saçlı aktör, karakterinin kişisel hayatı hakkında daha fazla konuştu ve şimdi kendi flört hayatını uyguluyor gibi görünüyor. Bence kızdan kıza zıplayan ilk sezonundan sonra, onu düzgün ve istikrarlı bir ilişki içinde görmek güzel. Archie için iyi, 'Apa açıkladı .

https://twitter.com/kj_apa/status/1205372354752204800?ref_src=twsrc%5Etfw

O zamanlar oyuncu aşk hayatından çok kariyerine odaklanmıştı. Sanırım sadece doğru zamanı bekliyorum, doğru kız, dedi. Şu anda oldukça meşgulüm. Şu anda birine ne kadar teklif etmem gerektiğini bilmiyorum, ”diye devam etti aktör. Görünüşe göre kesinlikle fikrini değiştirmiş!