Kit Harington ve Rose Leslie yanlış bir habere rağmen, oyuncunun rehabilitasyondaki son görevinin ardından bir bölünmeye gitmiyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Game of Thrones yardımcı yıldızların ve eşlerin evlilik sorunları yoktur.

Göre KB , Harington ve Leslie, oyuncu Mayıs ayında stres ve diğer kişisel sorunlarla başa çıkmak için rehabilitasyona girdiğinden beri mücadele ediyor. İsimsiz bir kaynak dergiye, 'Rose olabileceği kibirli kişiden hoşlanmadı' dedi. Gösteri sona erdiğinde işlerin düzeleceğini umuyordu ama olmadı.Gazete gazetesi ayrıca Leslie’nin bir arkadaşıyla Hindistan’a yaptığı son geziyi iddia ediyor. Game of Thrones başrolü paylaştığı Emilia Clarke, Harington ile yaşadığı mücadelenin bir sonucuydu. Clarke'ın Şubat ayındaki Charlie McDowell ile olan ayrılığına işaret eden 'içeriden' her iki aktrisin de 'dağınık aşk hayatlarını unutup biraz eğlenmek için bir görevde olduklarını' söylüyor. Sözde ihbarcı ekliyor: 'Rose evliliğinin durumu konusunda oldukça kötü davrandı, ancak Emilia bunun rahatlamanın mükemmel yolu olduğu konusunda ısrar etti.'

Dedikoducu Polis Hikayeyi Harington’un sözcüsü tarafından yayınladı ve bize kesin bir ifadeyle 'gerçeğin olmadığını' söyledi. Oyuncunun kendisi adına konuşmaya yetkili olan temsilcisi, Leslie ile 'çok mutlu bir şekilde evli olduklarını' garanti ediyor. Oyuncu, son mücadeleleri boyunca kocasını destekledi ve aksi takdirde iddia sadece temelsiz.

Sebeplerden biri not edilmelidir Harington aşırı stresli olduğu için rehabilitasyona girdi. 'ezici başarısı' ve şöhreti ile. Sağlık tesisine gitmenin ana motivasyonu, oyuncunun spot ışığında olmaktan rahatsız olmasıydı. Bu nedenle, Leslie'nin kocasının 'kibirli' olduğunu ve büyük bir ego geliştirdiğini düşünmesi pek olası değil. Bu aynı zamanda, magazin dergilerinin Harington’un yakın zamandaki akıl sağlığı sorunlarından yararlanmaya çalıştıkları ilk şey değil.

Temmuz ayında, sadece birkaç hafta sonra Game of Thrones yıldız rehabilitasyondan çıktı, Kadınlar Günü yanlış iddia edildi Harington evliliğini kurtarmak için savaşıyordu . Gibi Dedikoducu Polis o sırada not edildi, Harington ve Leslie ilk evlilik yıl dönümlerini kutladılar Londra'ya eve döndükten hemen sonra. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, KB , 'İkisi yazın tadını çıkarıyor, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ... Kit ve Rose mutlu görünüyor.'

Ek olarak, dedikodu medyası rehabilitasyona gitmeden önce çiftin evliliği hakkında yanlış hikayeler uyduruyordu. Ağustos 2018'de, TAMAM MI! yanlış bildirildi Harington ve Leslie kayalıklardaydı Game of Thrones bitirme . HBO dizisi dört ay önce sona erdi ve çift mutlu bir şekilde birlikte kalır. Harington’un rehabilitasyondaki kısa süreli görevi meseleleri değiştirmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.