Dır-dir kim Kardashian uyarı Kanye Batı Ya psikiyatri koğuşuna mı giriyor yoksa evliliklerini kontrol edip onu boşuyor mu? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin iddiası bu. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi çürütebilir.

Göre Star Kardashian, West’in Drake hakkındaki son Twitter söylentisinin ardından, West’in yardım alacağına veya ondan boşanacağına karar verdi. Sözde 'içeriden' biri, 'Kardashian'lara Ayak Uydurmak' yıldızının kocasının 'tüm sorunlarıyla yüz yüze gelebileceği uzun bir yardım dönemi aramasını' istediğini söyledi. Aynı sözde kaynak şöyle devam ediyor: “Kim artık hayatını bu şekilde yaşayamaz. Mutlu ve sağlıklı bir koca istiyor ve sürekli endişelendiği birini değil. ''[Kardashian] Twitter'ı bırakmasını, ilaçlarını almasını ve bir hastaneye girmesini istiyor' diye ekliyor ve bunun sadece kendisi için değil üç çocuğu için de olduğunu belirtiyor. Sözde 'içeriden', 'Kanye onu dinlemez veya ciddiye almazsa, boşanma davası başlatır' diye devam ediyor. Kaynak, “Kardashian, Kanye'yi çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı almaya zorlayacağını umarak yapması gerekeni yapacak” diyor.

Kardashian her zaman aynı fikirde olmasa da 2016'da hastaneye kaldırılan ve psikiyatrik gözetim altına alınan West , şu anda tedavi görmesi için bir neden görmüyor ve onu boşamakla tehdit etmiyor. Gerçek yıldız, West’in birçok Twitter fırtınasını atlattı ve her zaman arkasını kolladı. Aslında nisanda Kardashian, West'e desteğini tweetledi 'Kocamı şeytanlaştırmaya çalışan medyaya… Kanye'nin düzensiz olduğu ve tweetlerinin rahatsız edici olduğu konusundaki yorumunuz aslında korkutucu.' diye yazdı. 'Her zaman kendini ifade ederken, sadece kendisi olduğu için onu akıl sağlığı sorunları yaşıyor olarak etiketlemek o kadar çabuk adil değil' diye ekledi.

Dedikoducu Polis çifte yakın birkaç kişiyi kontrol etti ve kimse magazin dergisinin son önermesini doğrulayamadı. Ayrıca Kardashian temsilcilerine de ulaştık. Elbette, 'artık hayatını bu şekilde yaşayamayacağı' iddiasının aksine, Kardashian, West'i sevgiyle öperken görüldü Cuma günü Miami'deki yeni evlerinin balkonunda. Ek olarak, eğer gerçekten ondan boşanmayı düşünüyorsa, Kardashian, West ile taşıyıcı anne aracılığıyla dördüncü bir çocuğa sahip olmayacaktı. .

Bahsetmeyi taşıyor Star çiftin yıllardır bölündüğünü iddia ediyor. Son günlerde, Dedikoducu Polis Yanlış bildirildiğinde dergiyi bozdu Kardashian, Uganda cumhurbaşkanı ile görüşmek için West'ten boşanmak istedi , 2014 yılında eşcinsellik karşıtı yasaları kabul etti. Gerçekte, Cumhurbaşkanı Yoweri Museveni ile fotoğraf çektirdi ve Doğu Afrika ülkesinde turizmi ve sanatı teşvik etmeyi tartıştı.

Bundan önce, Aralık 2017'de gerçek dışı bir şekilde iddia edilen bir kapak haberi yayınladığında bulvar gazetesini düzelttik. Kardashian ve West 1 milyar dolarlık boşanma duyurusu yapıyordu çünkü 'manik ruh hali değişimlerinden ve çılgın davranışlarından' bıkmıştı. Dedikoducu Polis Haziran 2016'da benzer şekilde iddia edildiğinde aynı yayını çürüttü Kardashian ve West 1 milyar dolar boşanıyordu 'kesintisiz öfke nöbetleri, tiradları ve erimeleri' yüzünden. Ve yanlış bir şekilde bakımı yapıldığında çıkışı açığa çıkardık Kardashian ve West Şubat 2016'da boşanıyordu. . Belki de derginin kendini bu sahte anlatıdan ayırma zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.