Yaptı kim Kardashian dışarı çıkmak Kanye Batı ve bu hafta sahte bir tabloid raporunun iddia ettiği gibi çocuklarını da yanına almak? Dedikoducu Polis konuyu araştırdı. Uzaktan doğru değil.

Genişleyen bir kapak hikayesinde, Yaşam tarzı Kardashian'ın West’in kariyerine ve kilisesine odaklanmasından bıktığını ve rapçinin çocuklarına ve ailelerine bakmak için yeterince zaman ayırmadığını düşündüğünü iddia ediyor. Yayına göre, tüm bunlar geçen baharda West'in Kardashian'ın elbisesini eleştirdiği Met Gala gecesinden kaynaklanıyor. Kıyafeti hakkındaki tartışma, son bir bölümde yer aldı. Kardashians ile tutmak ve sahne, West'in elbisenin fazla açık olması konusundaki endişesini dile getirdikten sonra odadan çıkmasıyla sona erdi. Tabloid, ikisinin boşandığını iddia ederek bu tartışmadan uzun bir hikaye çıkarmayı başardı.Dergi sözde bir kaynaktan şu sözlerle alıntı yapıyor: “Kim ve Kanye şu anda tamamen ayrı hayatlar yaşıyorlar. Kendisine ve albümüne o kadar odaklanmış ve Sunday Service'i icra ediyor ki, Kim'den ve dört çocuğundan tamamen kopmuş durumda. ' Adı bilinmeyen kaynağa göre, West’in sözde bencilliği 'evde kaosa' neden oldu ve ekliyor, 'Kim çocuklarla birlikte kalktı ve gitti. Bitti.'

Dergi ayrıca, Kardashian'ın West’in yeni albümünün ne kadar paraya mal olduğu konusunda üzüldüğünü iddia ederek, onu kaydetmek için tüm dünyayı dolaşarak “kendi paralarından milyonlarca dolar” harcadığını iddia ediyor. Dergi, şüpheli kaynağın “Kim ona mantıklı konuşmayı denedi. Onların tüm parasını harcayacağından korkuyor. '

West son zamanlarda çıkacak albümünü tanıtmakla meşgulken, İsa kraldır ve Pazar Töreni'nde Kardashian'ın onu terk ettiği iddiasının hiçbir doğruluğu yok. Aslında, Kardashian dün tweet attı , doğum gününün ertesi günü, o West “benim adıma hapishane reformu için çok çalışan en sevdiğim hayır kurumlarına kendisinden ve çocuklarından 1 milyon dolar bağışladı. Bu kalbimi çok mutlu ediyor! ' Bu kesinlikle kızgın bir eş gibi gelmiyor. Ve sadece birkaç gün önce, Kardashian, West'in yatakta uyuduğu Instagram fotoğrafını paylaştı kızları North ile. Çocuklardan hiçbirini ondan almamış gibi görünüyordu.

Sadece emin olmak için, Dedikoducu Polis West’in sözcüsünü kontrol etti, tabloid sözleri gibi isimsiz bir kaynak değil, kayıtta bize hikayenin doğru olmadığını söyledi. Bu, tekrar eden bir konu haline geldi Yaşam tarzı . İki hafta önce tabloid, West ve Kardashian yeni albümü yüzünden evlilik erimesi yaşıyorlardı. . Çıkış, Kardashian'ın rapçinin ne kadar para harcadığı konusunda kızgın olduğu yanlış fikri de dahil olmak üzere, bu son hikaye için geri dönüştürdüğü birçok iddia kullandı. Magazin gazetesinin, mutlu bir şekilde evli kalan ünlü çifte neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.