Dır-dir kim Kardashian gerçekten 23.000 $ 'lık Hermes cüzdanını bebek bezi çantası olarak kullanıyor mu? Bu, belirli bir magazin dergisinin okuyucuların inanmasını istediği şeydir, ancak Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

'AMAN TANRIM! Aziz'in Bir Hermes Bebek Bezi Çantası Var 'diye bağırıyor Yaşam tarzı Kardashian’ın 18 aylık oğlu hakkında. Hikayeye göre, realite yıldızı 'savurganlık yapmaya' karar verdi ve şimdi 'Saint'in malzemelerini taşımak için kullandığı XL Hermes Birkin çantası (23.000 dolara kadar satılıyor) olmadan evden nadiren çıkıyor.' Sözde bir 'kaynak', 'Çocuklarının en iyisinden başka hiçbir şeyi hak etmediğini söylüyor.'Dedikodu dergisinin sözde muhbiri şöyle devam ediyor: 'Kim, çoğu insanın asla karşılayamayacağı bir çantada çocuk bezi taşımayı iki kez düşünmüyor.' Ancak Kardashian, 'Aziz'in dünyanın en şımartılan çocuklarından biri olması gerektiğine' inandığını iddia ediyor, iddia edilen ve gerçeklik yıldızı ve kocası Kanye West'in 'Aziz'e dokunan her şeyin özel muamele görmesini istediğini, hatta bir bebek bezi çantasının bile olmasını istediğini' iddia ediyor. sonunda çöpe atılacak. '

Bununla birlikte, satış noktası Kardashian'ın tasarımcı bebek bezi çantası olmadan 'nadiren evden çıktığını' iddia etse de, yayında lüks ürünle birlikte ikisinin annesinin tek bir resmi yok. Ve bazı Hermes Birkin mallarına kesinlikle sahip olsa da, tabloid, Kardashian'ın Saint'in ihtiyaçları için bir tane kullandığına dair herhangi bir kanıt sunmadı. Dedikoducu Polis şüpheliler Yaşam tarzı Kardashian, daha önce bir yıl önce North bebekken kullandığını kabul ettiği ve Mart 2016'daki blogunda kendisi ve Kuzey için tüm 'temel unsurları' taşımak için böyle bir çantayı nasıl kullandığını açıkladığı için bu hikayeyi sadece yazdı.

Ama o zamandan beri çok şey değişti ve oldu. En önemlisi, Kardashian Ekim ayında silah noktasında soyuldu ve bu travmatik olayı izleyen aylarda açıkça belirttiği gibi, artık gösteriş yapmıyor veya yüksek fiyatlı aksesuarlarla dışarı çıkmıyor. Öyleyse neden halka açık yerlerde 23.000 dolarlık bebek bezi çantası kullansın? Bu sadece onu tekrar hedef haline getirir. Bir temsilci özel olarak 'Hikaye yanlıştır' diyor Dedikoducu Polis .

Bu hikaye aynı zamanda bize derginin bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce satmaya çalıştığı bir başka çirkin makaleyi de hatırlatıyor. O parçada gülünç bir şekilde iddia edildi Kuzeyin kendi ihtişam kadrosu vardı “Haftada 5.000 Dolar” bir maliyetle bir “gardırop stilisti, kuaför ve onu her gün süsleyecek manikürcü” den oluşuyor. İddia 'kesinlikle yanlıştı' ve Kardashian, çocuklarını neredeyse dedikodu medyasının inanmak istediği kadar şımartmadığını belirtti.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.