kim Kardashian arkadaş olmaya çalışmıyor Meghan Markle düğününe davet etmek için Prens Harry , bir tabloid tarafından yayınlanan ve aynı derecede güvenilmez bir web sitesi tarafından yayılan uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis Kardashian'ın Markle üzerinde “gözlerini dikmesi” ve hatta eski “Suits” aktris pırlanta küpelerini göndermesi hakkındaki bu iddiayı tamamen düzeltebilir. Bize bunun 'saçma' olduğu söylendi.

Uydurma rapor şu sayfalarda başladı: TAMAM MI! , Kardashian'ın Mayıs ayında Windsor Kalesi'nde Prens Harry ve Markle’ın kraliyet düğününe “davet” yapmak için “her şeyi yaptığını” iddia ediyor. Tabloid'in makalesinde, sözde bir 'kaynak' ın 'Kim, William ve Kate ile arkadaş olmak için çok uğraştı, ancak bu işe yaramadı. Yani şimdi onu Meghan ile tanıştıracak ortak arkadaşlar bulmak için deli gibi ağ kuruyor. ' Derginin sözde 'içeriden' biri, Kardashian'ın 'Meghan'ın nişan yüzüğüne uygun elmas küpeler için bir hediye olarak tasarlanmasını düzenlediğini' ekliyor.Şaşırtmayan bir şekilde, HollywoodLife Nadiren doğruluk kontrolü yapan, 'Kim Kardashian Arkadaş Olarak Meghan Markle'ı Kuruyor: Elmaslar ve Daha Fazlasıyla Onu Kazanmaya Çalışıyor' başlıklı bir makalenin öyküsünü aldı. Aynı derecede hatalı olan bu raporda, web sitesi realite yıldızının gerçekte nasıl 'gerçek telif haklarına yakınlaşmak' istediğinden bahsediyor ve Kardashian'ın '[Markle] ve Harry'ye özel bir Kanye [West] konseri sunmayı planladığını iddia ediyor, çünkü o biliyor prens bir hayran. ' Kardashian'ın 'bunu gerçekleştirmeye kararlı' olduğunu belirten çıkış noktası, magazin dergisinin daha önce 'William ve Kate ile nasıl arkadaş olmaya çalıştığı' iddiasını da yeniden gündeme getiriyor.

Bu ilginç çünkü Dedikoducu Polis Kardashian ve West'in oğulları Saint doğduğunda “Prens William ve Kate Middleton'dan sürpriz bir çağrı” aldıklarına dair bir makale hazırladıkları için yaklaşık iki yıl önce aynı siteyi ifşa etti. HollywoodLife'tan çıkan bu sahte haberde, priz, “Kanye'nin şok olması için çok şey gerekiyor… ama Prens William ve Kate kendisini ve Kim'i aradığında onları tebrik ediyor ve onlara sevgilerini gönderiyorlardı. ikinci çocuklarının doğumu… [West] bunun çok klas olduğunu düşündü. '

Kim Kardashian Kanye West Prensi William Kate Middleton

(HollywoodLife)

Unutmayın, en son gerçek olmayan raporun kaynağı orijinal olarak TAMAM MI! bir yayın Dedikoducu Polis Hem Kardashian hem de Markle hakkındaki tamamen yanlış hikayeleri nedeniyle sayısız kez itibarını kaybetti. Örneğin, bir kapak haberi için yayını bozduk Kardashian'ın Batı'dan boşandığını ilan eden Aralık 2016 . O zamanlar yanlıştı ve bugün de öyle. Benzer şekilde, sadece birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis aynı gazeteyi yanlış bir şekilde kapakta tuttuğu için de ortaya çıkardı. Markle, Prens Harry’nin bebeğine hamileydi. .

Her bir prizin ne kadar güvenilmez olduğuna bakılmaksızın, Dedikoducu Polis Hala hikayeleri doğruladı ve bir Kardashian temsilcisi bize sadece, Prens Harry'ye düğününe davet etmek için Markle ile arkadaş olmaya çalışan realite yıldızı hakkındaki iddianın tamamen 'saçma' olduğunu söylüyor. Tüm makalenin uzaktan gerçeğe dayalı tek yönü, Prens Harry'nin 2007'de Wembley Stadyumu'nda Prenses Diana Anma Konserinde performans sergileyen bir West hayranı olmasıdır. On yıl önceki bu performansın ardından, Prens Harry, West, Diddy ile bir fotoğraf çektirdi. ve Prens William. Elbette bunların hiçbiri West’in karısının kraliyet düğünü için davetiye alma umuduyla Markle’a hediyeler gönderdiği anlamına gelmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.