kim Kardashian söyledi Kanye Batı yeni bir habere göre kız kardeşleriyle “flört etmeyi bırak”. Hikaye, rapçinin eniştesindeki kız kardeşini 'parçalamak' hakkındaki son şarkı sözlerine dayanıyor. Fakat Dedikoducu Polis çiftin müstehcen rap konusunda sorunları olmadığına dair kanıtlara işaret edebilir.

Bu ayın başlarında West, son albümünü yapmayan kesimlerden biri olan “XTCY” adlı bir şarkı çıkardı. Pist, “Hasta düşüncelerin mi var? Bende daha çok var / Ezeceğin bir baldızın mı var? Dört tane aldım. ' Şimdi Daha yakın West 'dört kız kardeşiyle yatma arzusunu ortaya çıkardığında' Kardashian'ın 'öfkeli' olduğunu iddia ediyor.“Konu en zayıf ve en ateşli göründüğünde Kim, kız kardeşleriyle herkesin bildiği gibi rekabet ediyor. Kanye'nin kendilerinin - özellikle de gençlerin - gerçekten incittiğinden daha iyi göründüğünü düşünebileceği fikri, ”sözde bir“ arkadaş ”dediği aktarıldı. Bu sözde arkadaş, 'Geçmişte ona onlarla flört etmemesini söylemişti ve duygularını ona tekrar açıkladı. Onlar hakkındaki yeni sözlerinin çok ileri bir adım olduğunu hissetti. '

Magazin dergisinin izlenemeyen kaynağı ayrıca, 'Kim anlayışlı olmaya çalışıyor ve Kanye'nin tartışmalı olmayı sevdiğini biliyor, ancak onu bu kadar alenen utandırmak, sınırı aşıyor ve o kadar kontrolden çıkmış gibi hissediyor, onu durdurmakta güçsüz. ' Dergi, Kardashian'ın Kourtney ve Khloe'yi Kylie'nin son doğum günü partisinde 'Kanye ile flört etmekle' 'suçladığını' iddia ediyor. 'Kim, Kourtney'nin Kanye'nin her yerinde olduğunu hissetti ... ve Khloe'nin de uygunsuz davrandığını söyledi,' diye ekliyor, 'Kim uzaktan tehdit edilmiş hissetmese de, onu yine de sinirlendirdi.'

Bekle, Kardashian yapmadı Tehdit altında hissetmek? Makalenin ilk yarısı, West’in kız kardeşlerine ilgi duyduğu iddia edilen ilgiye karşı nasıl güvensiz hissettiği ve onlarla 'rekabetçi' olduğu hakkındadır. İddialar çelişkili görünüyor. Ek olarak, Kylie'nin yıldızlarla dolu partisinden sosyal medyada çok sayıda fotoğraf ve video olmasına rağmen, Kourtney'i Batı'nın “her yerinde” veya Khloe'nin onunla “uygunsuz şekilde hareket ettiğini” gösteren hiçbir şey ortaya çıkmadı. Dolayısıyla, çıkış noktasında West'in Kardashian'ın kız kardeşleriyle 'flört ettiğine' dair hiçbir kanıt yok.

Aksine, son zamanlarda flört ettiği tek kişi Kardashian'ın kendisi. Birkaç gün önce, West Twitter'da yayınlandı Bir tanga mayosu içinde poposunu gösteren Kardashian'ın ateş emojilerinin yazdığı bir fotoğraf. Ve pazartesi West Twitter'da paylaştı Kendisinin ve Kardashian'ın 2 Chainz’in düğünü için giyinmiş bir fotoğrafı. Açıkça karısına bakıyor.

Ayrıca, İnsanlar geçen hafta zaten rapor edildi Kardashian, West’in kız kardeşleri hakkındaki müstehcen sözleri hakkında nasıl hissediyor? . Saygın yayın, rapçinin Kardashian ile birlikte 'şarkılarının sözlerini sık sık gözden geçirdiğini' ve 'kız kardeşlerin hiçbirinin şarkıya üzüldüğünü söylemediğini' vurgulayarak, 'KarJenner'lerden hiçbirinin aklına gelmedi' vurguladı. Ve Kardashian'ın olduğuna dair hiçbir meşru gösterge yok.

Ayrıca, bu anlatının Haziran ayında iddia edilen aynı tabloidden geldiğini de kabul etmeye değer. Kardashian ve West 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı. Örneklerle aşikardı Dedikoducu Polis o zaman bu tür bir iddianın açıkça yanlış olduğu yuvarlandı. Ve eğer çiftin iddia edildiği gibi ayrı hayatları varsa, Kardashian neden West'in başkalarına göz kulak olduğu için şimdi bu kadar üzülsün? Olursa olsun, çift hala bir bütündür ve şarkı konusunda devam eden bir anlaşmazlık yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.