HollywoodLife Kim Kardashian’ın Taylor Swift’in 'Look What You Made Me Do' adlı yeni müzik videosuna verdiği 'özel' tepkiyi bildiğini iddia ediyor, ancak rapor tamamen uydurma. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi ifşa edebilir.

Gibi Dedikoducu Polis , için müzik videosu bildirildi Swift’in yeni videosu 2017 MTV VMA'ları sırasında gösterildi Pazar gecesi. Şarkı geçen hafta ilk kez düştüğünde, birçok kişi sözlerin Kardashian ve Kanye West'e yönelik bir saldırı olduğuna inanıyordu ve şimdi bazıları videonun reality star'ın Paris soygunuyla alay ettiğini düşünüyor.Bir sahne, Swift'in sözlerini söylerken elmas küvet içinde yüzdüğünü gösteriyor, 'Mükemmel suçunu sevmiyorum / Yalan söylediğinde nasıl gülüyorsun / Silahın benim olduğunu söyledin / Havalı değil, hayır, yapmam senin gibi.' Elbette, Kardashian geçen yıl Paris'te silah zoruyla soyuldu. Olay sırasında, hırsızlar 4 milyon dolarlık elmas yüzük de dahil olmak üzere pahalı mücevherler çalınırken, gerçeklik yıldızı bir banyoya bağlandı ve bağlandı.

Swift, Kardashian’ın korkutucu sınavıyla dalga geçmiyordu, çünkü aslında 'Boş Alan' müzik videosuna atıfta bulunuyordu. Ancak HollywoodLife hala realite yıldızının durum hakkında nasıl hissettiğini bildiğini iddia ediyor. Sitedeki yeni bir başlıkta 'Kim Kardashian Öfkeli Taylor Swift Soygunuyla Alay Edildi - 'Neredeyse Öldürülmek Şaka Değildir' 'yazıyor. Ekteki makale, sözde bir' kaynak 'ın' Taylor oraya götürdüğü için Kim çok kızgın 'şeklinde alıntı yapıyor. . Şimdiye kadar olan şey bir şey, ama onun korkunç zorla girmesiyle alay etmek başka bir şey. Kim ona silah doğrultmuştu ve o gece öleceğini sandı. '

Prizin şüpheli içeriden biri devam ediyor, 'Neredeyse öldürülmek bir şaka değil. Gerçek hayattı, aptal bir pop yıldızı davasının parçası değil. Kim’in çocukları o gece neredeyse annelerini kaybediyorlardı ve Taylor bununla dalga geçiyor… çok ileri gidiyor. ' İddia edilen kaynak ayrıca, Kardashian'ın 'Taylor'ı kasıtlı olarak görmezden geldiğini, ancak kapalı kapılar ardında gerçekten üzgün olduğunu' söylüyor.

Swift, müzik videosunun Kardashian’ın soygunuyla alay etme niyetinde olup olmadığı konusunda kişisel olarak yorum yapmasa da, HollywoodLife’ın gerçekte gerçek yıldızın durumla ilgili görüşüne sahip olmadığı kesin. Kardashian’ın güvenilir yakın çevresinden hiç kimsenin siteyle iletişim halinde olmadığından defalarca emin olduk ve durum böyle. Doğal olarak, şarkıcı gerçekten üzücü deneyimiyle dalga geçerse, realite yıldızı üzülürdü, ancak güvenilmez webloid, müzik videosu hakkında nasıl hissettiğine dair gerçek bir kavrayışa sahip değil.

Hatırlamak, Dedikoducu Polis HollywoodLife'ı biliyormuş gibi yaparak 'Look What You Made Me Do' yayınından yararlanmaya çalıştığı için Kardashian’ın Swift’in şarkısına tepkisi ilk çarptığında. Artık single'ın müzik videosu açıklandığına göre, güvenilmez site yine iş başında.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.