Dır-dir kim Kardashian kocası olmayan bir bebek evlat edinmek isteyen, Kanye Batı ? Bir tabloid, gerçeklik yıldızının kocasıyla veya kocası olmadan yavrularını genişletebileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Leonardo Dicaprio und Johnny Depp

'Den yeni bir makaleye göre Sıcaklık Güzellik kralı, mevcut kilitlenme sırasında dört çocuğuyla birlikte evde mahsur kalmaktan etkilenmez ve ailesini genişletmeye devam etmek ister. Çıkış, Kardashian'ın West ile evlilik sorunlarına rağmen, bu beşinci çocuğu kendi başına yetiştirebileceğini iddia ediyor. Sözde bir kaynak dergiye 'Kim evlat edinmeye hazır' diyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Biraz araştırma yaptı ve bunu 2021'in başlarında gerçekleştirmek istiyor. Cinsiyet açısından gerçek bir tercih yok, ihtiyacı olan bir çocuğa ev vermekle daha çok ilgileniyor. Yetimhaneleri ziyaret etmeye başladığında kendi kendine öğreneceğini söyledi. 'Yayın, West'in kendisiyle Kardashian arasındaki 'işler gerilmeden' önce evlat edinme sürecine 'büyük ölçüde' dahil olduğunu iddia ediyor. Şüpheli içeriden biri, 'Aileyi genişletmeyi çok isterdi ve Kim'in, ayrılsalar da ayrılmasalar da bununla gideceğinin tamamen farkında. Yarım yamalak kaynak, ne Kardashian ne de West'in boşanmak istediğini ve çocuklarının bozuk bir evde büyümesini görmek istemediklerini, ancak 'eğer bu evlilik işe yaramazsa Kim onu ​​bozmasına izin vermeyecek' dedi. Hikaye, isimsiz bir kaynakla sona eriyor: 'Sonuçta, o çocuklar ve evlat edinen kişi, Kanye olsa da olmasa da onun bütün dünyasıdır ve olmaya devam edecek.

Birincisi, Batıların tekrar evlat edinmesine gelince, bu kesinlikle bir olasılık olabilir, gelecekte her şey mümkündür. Kardashian bunu West olmadan yaparsa, Dedikoducu Polis bundan ciddi şüphe duyuyor. Gerçek yıldız geçen hafta sonu West ile birlikte bir fotoğrafını yayınladı . Bundan önce, ikisi yıldönümlerini kutladı . Magazin gazetelerine rağmen, onların evlilik kayalıkta olmak , hala birlikte mutlular. Bu, bu derginin West ve Kardashian'ın da evlilik sorunları yaşadığını ima etmeye çalıştığı ilk sefer olmayacaktı.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık iddia etmek için Kim Kardashian ve Kanye West, Zoom aracılığıyla terapi seanslarına katılıyorlardı. . Dergi, çiftin mevcut salgın sırasında 'cehennemden' geçtiğini ve boşanmadan 'kaçınmak' için umutsuzca profesyonel yardım aradıklarını iddia etti. Hikayeyi araştırdıktan sonra makalenin yanlış olduğunu gördük. Bu sadece başlangıçtı.

Sadece birkaç hafta sonra, tabloid Kardashian ve West bir deneme ayrılığından geçiyorlardı . Yayın bir kez daha çiftin boşanmak istemediğini, ancak bir nedenden ötürü birbirinin etrafında 'işlev göremediğini' ima etmeye çalıştı. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve onun da uydurulmuş olduğuna karar verdi. Evlilik iyidir, size farklı bir anlatı satmaya çalışan magazin dergileridir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.