kim Kardashian Sosyal medya resimleri, 'seksi, çapkın bir oyunun' parçası değil Kanye Batı , bir rapora rağmen. Gerçek yıldızın fotoğrafları çok fazla ilgi gördüğü için, belirli bir web sitesi trafik için durumu istismar etmeye çalışıyor. Fakat Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Son günlerde Kardashian, sosyal medyada trend oldu ve Twitter ve Instagram'da paylaştığı bir dizi müstehcen fotoğraf nedeniyle dünya çapında manşetlere neden oldu. Doğal olarak HollywoodLife şimdi 'KUWTK' yıldızının gönderileri için gizli motivasyon hakkında bilgi sahibi gibi davranarak sıcak konudan yararlanmaya çalışıyor. Sözde bir 'kaynak' olarak adlandırılan bir sözde 'Kim, kendisi ile Kanye arasındaki seksi, çapkın bir oyunun parçası olarak son zamanlarda internette tonlarca resim yayınlıyor' dedi.West, birkaç gün önce New York'a gittiğinden beri, bu sözde muhbir, Kardashian'ın 'yalnız' ve 'ihmal edilmiş' hissettiğini ileri sürerek onu 'Kanye'yi çevrimiçi seksi özçekimlerle kızdırmaya' yönlendirdi. Hatta bazen ona anlık görüntülerden bazılarını özel olarak gönderdiği ve ardından 'Instagram'da en çok hangi seksi resimleri paylaşmayı sevdiğini söyleyeceği' bile iddia ediliyor. Diğer zamanlarda, onun için bir sürpriz olduğu söylenirdi. 'Gerçekten tahrik oluyor ve milyonlarca insanın onun seksi kıvrımlarını beğendiğini bilmek onu da seksi hissettiriyor' iddiasına göre bu sözde bahşişçi.

Açıkçası, HollywoodLies, lakaplı olduğu gibi, insanların Batı'nın 'harekete geçtiğinden' bahseden bir 'kaynak' olduğuna gerçekten inanmalarını istiyor. Belki de geçen ay siteye şunu söyleyenle aynı (neredeyse hiç varolmayan) 'kaynak' Kardashian, evliliğini seksle kurtarmayı planlıyor . Özellikle, bu yeni parça ilişkinin tehlikede olduğuna dair hiçbir şey söylemiyor.

Kardashian'ın çevrimiçi olarak bu kadar çok cilt soyma fotoğrafı sunmasının gerçek nedeni, West ile çok az ilgisi var. Basitçe söylemek gerekirse, her zaman yaptığı şeydir. Aslında ne zaman Kardashian, bebek sonrası vücudunu 2013'te Instagram'da sergiledi , rapçi şaka yollu bir tweet atarak 'ŞİMDİ EVE GİTMEK' dedi. Üçünün annesi, vücudunu göstermekten hoşlandığı için bu tür resimleri paylaşmak için yıllarını geçirdi. Ve, Khloe Kardashian'ın belirttiği gibi, şu anda özellikle kendinden emin . 'Kardashian'lara Ayakta Kalmak' da belgelendiği gibi, geçen yıl vücut güvensizlikleriyle açıkça mücadele ettikten sonra bu hoş bir değişiklik oldu.

Elbette, West'in fotoğrafları beğendiğini varsaymak muhtemelen güvenlidir. Ama çifte yakın kimse HollywoodLies ile böyle samimi ayrıntıları paylaşmıyor. Dedikoducu Polis onaylayabilir. Ayrıca yakın çevrelerindeki hiç kimse blogda gelişmeleri hakkında konuşmayacak. Sadece en iyisi kapat sitenin içeriden herhangi bir bilgiye sahip olduğu fikri.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.