kim Kardashian ve Paris Hilton onlarca yıldır yakın arkadaşız. Kardashian’ın Hilton ile arkadaşlığının yanı sıra Basit yaşam , kısmen onu bu kadar ünlü yapan şeydi. Kısa süre önce bir tabloid, Hilton ve Kardashian'ın yeni bir gerçeklik projesi için yeniden bir araya geldiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve işte bulduklarımız.Ekim ayında, Yeni fikir Kim Kardashian ve Paris Hilton'un bir yeni gerçeklik şovu . Türün simgeleri, 'altı bölümlük bir gerçeklik şovu, bir mücevher koleksiyonu, giyim serisi ve yüzlerini yapıştırabilecekleri diğer her şeyi' arıyordu. Bir kaynak, 'Kim artık yeni işler arıyor. Kardashians ile tutmak bitti ”ve Hilton ile ortaklık' iyi bir şey 'olurdu.Bu 'multi-milyon ortaklık' asla gerçekleşmedi, bu yüzden bu tabloid'in hikayeyi tamamen uydurduğunu söylemek güvenlidir. Giyim ve takılar dahil burada açıklanan markaların çoğu, tam olarak yeni bir zemin değil Hilton veya Kardashian için.

Ttis hikayesi yayınlandığından beri, hem Hilton hem de Kardashian ayrı projeler ortaya çıkardı. Kardashian'ın yeni bir reality tv anlaşması imzaladı Hulu ile Hilton, podcast dünyası . Hilton, geçtiğimiz günlerde Carter Reum ile nişanlandığını duyurduğu için her yerde önemli yaşam anları yaşıyor.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Paris Hilton (@parishilton) tarafından paylaşılan bir yayın

Yelpazenin diğer ucunda ise Kardashian'ın boşanma Kanye West . Hilton ve Kardashian hala arkadaş olsalar da, ikisi de kendi projelerine ve kişisel yaşamlarına odaklanıyorlar. Anlatılan ortaklık gerçekleşmiyor, öyleyse hikaye tamamen yanlış.

Dedikoducu Polis buna şaşırmadı. Yeni fikir Hilton hakkındaki hikayeler söz konusu olduğunda zorlu bir geçmişe sahiptir. İddia etti balmumu ev Star, teklifinden bir ay önce Reum ile nişanlanmıştı. Bundan birkaç ay önce, Justin Theroux ile çıktığını ima ediyordu. Hilton'a yakın olan sözde 'içerdekilerin' ya kozmik olarak yanlış bilgilendirildiğini ya da muhtemelen mevcut olmadığını söylemek güvenlidir.Hilton ve Kardashian ailesini içeren bir hikaye üreten bir tabloid gördüğümüz ilk sefer değil. Sıcaklık Kris Jenner olacağını iddia etti Hilton'un düğün planlayıcısı ama bu basitçe olmadı. RadarOnline, Hilton'un Jenner'a iş için yalvarmak , benzer şekilde uydurulmuştu. TAMAM MI! Hilton'un Kardashian'dan flört tavsiyesi istemek ama o sırada Hilton tekrar buluşmak istemiyordu. Bu, sadece Kardashian ve Hilton'u bir araya getirmeye yönelik en son girişim ve bunu yapmak için meşru bir neden olmadığında bir hikaye.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?