Yeni bir tabloid kapak hikayesi, ABC yöneticilerinin istediğini iddia ediyor kim Kardashian değiştirmek Kelly Ripa Reytingleri artırmak için 'Live' ın ortak sunucusu olarak. Dedikoducu Polis Ancak bu rapora baktı ve durumla ilgili gerçeği keşfetti.

Gerçek yıldız konuğu, geçen ay Ryan Seacrest ile birlikte popüler sabah sohbet programına ev sahipliği yaptı. Yaşam tarzı şimdi yapımcıların performansından o kadar etkilendiklerini ve onun kalıcı bir fikstür olmasını istediklerini bildiriyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Kim, 'Live'ın geleceği olabilir. Kelly hayran kitlesiyle rekabet edemez.'Piyasanın şüpheli içeriden biri, 'Keeping Up With The Kardashians' ın baş yapımcısı Seacrest'in de Kardashian'ın devralması için kampanya yürüttüğünü iddia etmeye devam ediyor. 'American Idol' sunucusu yalnızca Mayıs ayında 'Live' a katıldı ancak 'kaynak', 'bu günlerde kaslarını esnetip şutu çağırdığını' iddia ediyor. Şüpheli içeriden, 'Kim'in Ryan'ın kızı olduğu bir sır değil,' diye ekliyor. 'O, onun için hazır bir yardımcı ev sahipliği yapıyor. Ryan'ın Kim ile burada Kelly ile olmayan doğal bir kimyası var. Ve seyirci görüyor. '

Gazetenin iddia edilen kaynağı, Ripa'nın geçen yıl Michael Strahan'ın aniden gösteriden ayrıldığından beri tetikte olduğunu ve şimdi onun bilgisi olmadan perde arkasında gelişmelerin yaşandığından şüpheleniyor. Sözde içeriden biri, 'Kelly yardım edemez ama Michael düzeyinde drama yeniden yaşanacağını düşünüyor' diyor. 'Kelly ve Ryan arasında işler kesinlikle değişmiş gibi geliyor. Kelly onu her zamankinden biraz daha fazla izliyor olabilir.

Elbette, Yaşam tarzı talk show'u çevreleyen düzmece hikayelerin devam eden bir anlatısını yayınlıyordu, bu yüzden Dedikoducu Polis bu kepçeye şüpheyle yaklaştı. Şüphelerimiz, sadece Kardashian'ın kalıcı bir ortak ev sahibi olma konusunda sıfır tartışma olduğunu söyleyen ABC içerisindeki kişilerle görüştükten sonra doğrulandı. Ayrıca yöneticilerin Ripa'yı yeni biriyle değiştirmeyi planlamadıklarından ve kuruluşun iddiasının tamamen yanlış olduğundan eminiz.

Yaşam tarzı aynı güvenilmez dergi mi Dedikoducu Polis bir sahte uydurduktan sonra Temmuz ayında basıldı Ripa ve Seacrest arasındaki düşmanlık . Çıkış, yardımcı ev sahiplerinin savaşta olduğunu iddia etmişti, ancak birçok kaynak bunu yalanladı ve bize çok iyi anlaştıklarını söyledi. Seacrest gösteriye katılmadan kısa bir süre önce, yayının yanlış kapak hikayesini düzelttik. Ripa 'ihanete uğramıştı' eski konuk ev sahiplerinden birkaçı tarafından. Bu haberlerde hiçbir gerçek yoktu ve tabloid’in “Live” da sahte dramlar uyandırmaya yönelik son girişimi de aynı derecede temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.