kim Kardashian asla değiştirilmez Kris Jenner bir yıl önceki haberine rağmen, gerçeklik yıldızının annesini kovmayı planladığını iddia eden bir rapora rağmen ailenin yöneticisi olarak. Dedikoducu Polis geçen yıl iddiayı özellikle çürüttü. Zaman bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

30 Nisan 2017'de, Star yanlış rapor etti Kardashian kardeşler, Jenner’ın yönetim becerilerinden etkilenmemişlerdi ve ailenin sözde 'düşüşe geçen' markası için annelerini suçluyor. Güvenilir olmayan çıkış ayrıca, Kim'in onları tekrar zirveye çıkarmak için ailenin yöneticisi rolünü üstlendiğini ileri sürdü.Sözde bir 'kaynak' dergiye, Jenner'ın 'markasını ve gücünü elinde tutmak için çaresiz' olduğunu söyledi, ancak kızlarının hepsi kenara çekilip Kim'in 'ailenin kontrolünü ele geçirmesine' izin vermesi konusunda hemfikirdi. Hikayenin geçen yıl yayımlanmasından kısa bir süre sonra, Kim için bir temsilciye özel olarak Dedikoducu Polis kayıtlara göre tamamen 'yanlış'. Ortak bir arkadaşımız ve realite yıldızı iddianın 'çılgınlık' olduğunu ekledi.

Russell Crowe und Terri Irwin

Şimdi 12 ay sonra ve Jenner, Kardashian ailesinin yöneticisi olmaya devam ediyor. Geçen Ekim, Jenner, E ile 150 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı! 'Kardashian'lara Ayakta Kalmak' ın beş sezonu için. Açıkçası, anne, aile işiyle ilgilenmek için iyi bir iş çıkarıyor. Aslında, aileyi süperstarlığa götürdüğü için büyük ölçüde itibar görüyordu, bu nedenle çocuklarının becerilerinden memnun olmadığı iddiası hiçbir zaman mantıklı gelmedi.

Sahte makalenin yayınlanmasından bu yana geçen sürede, Jenner ayrıca Çeşitlilik yönetici olarak rolü hakkında Kardashian ailesinin. Sadece ailenin realite şovunu değil, aynı zamanda çocuklarının giyim markaları, kozmetik serileri, uygulamalar ve daha fazlasını içeren çeşitli girişimlerini de denetlediğini belirtti. Bunlara ek olarak, Jenner, Fendi moda çekimlerinde Kim'e eşlik etti Bu haftanın başlarında Malibu'da olduğu için, Kim'in sorumluluğu üstlenmek istediği yönündeki yanlış iddiaya rağmen, kızının profesyonel hayatına açıkça çok dahil oldu.

Welche Krankheit hat Bill Clinton?

Ne zaman Star Jenner'ın kovulduğunu iddia etmekle meşgul değil, yayın aynı zamanda ailenin yöneticisi olarak rolüyle ilgili uzun hikayeler uyduruyor. Dedikoducu Polis kısa süre önce gazeteyi, ana rahibin Khloe, Kylie ve Kim’in eşzamanlı hamileliklerinin tanıtım ve onay için beyni olduğunu iddia ettiği için tutukladı. Birkaç hafta sonra, tabloid, Jenner'ın Kourtney ve Kendall'a da hamile kalmalarını emretmesiyle ilgili saçma bir hikaye uydurdu. Zamanın gösterdiği gibi, çıkış yeri Jenner’ın işinin neleri gerektirdiğine dair çok az bilgiye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.