Are kim Kardashian ve Kanye Batı gizlice ayrılmış mı? Bir rapor, çiftin evliliklerinin durumu hakkında dürüst olmadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, hikayeye baktı ve gerçek gerçeği ortaya çıkarabilir.

“Yine Ayrıldı! Sefil Kim Kardashian, Evliliğinin Sonunu 'Saklamak', ' Radar Çevrimiçi . Makalede, benzer şekilde 'Kim şu anda Kanye ile işlerin ne kadar kötü olduğunu saklıyor.' Site, Kardashian'ın rapçi 'çökmekte olan evliliklerinin ortasında evlerinden kaçtığını' iddia ediyor, ancak sözde muhbir, West'in 'Keeping Up with the Kardashians' filmini çekerken 'müziği üzerinde çalışmaya' gittiğini kabul ediyor.Yazıldığı şekliyle, West'in Kardashian'ı realite şovunu çekerken geride bırakarak bir tür suç işlediği ima ediliyor, sanki aynı anda başka bir şey üzerinde çalışıyor olması sorunluymuş gibi. Bu oldukça mantıksız bir yorum. Makale, Kardashian'ın 'kocasının yokluğunu saptırmak' için 'kamuya açık görünümünü güçlendirdiğini' iddia ediyor ve webloid'in iddia ettiği uyarıcı 'Kim tüm gözlerini onun üzerinde tutmaya çalışıyor' diyor. Bu çekişme de pek mantıklı değil. Yalnız görünüşler sadece West'in şu anda onunla olmadığını daha açık hale getirmez mi?

Hikayenin başka bir mantık sorunu var. Prizin sözde 'kaynağı', 'Kim asla Kanye ile işlerin nasıl olduğunu kimseye söylemiyor. Her zaman her şeyin harika olduğunu ve onu sevdiğini söylüyor ”ve ısrar ediyor,' Çok fazla örtbas ediyor. ' Ama bu kişi Kardashian'ın ilişkisinin gerçek durumunu “örtbas ettiğini”, eğer “kimseye işlerin nasıl olduğunu asla söylemez” ve sadece “işler harika” derse nasıl bilir? Bu 'kaynak' bir şeyleri gerçekten 'sakladığını' ancak bunların ne olduğunu paylaşmadığını nasıl bilecek?

Neden Kardashian doğruyu söylüyor ve aslında hiçbir şeyi 'saklamıyor' olmasın? Aslında sorunları olan RadadrOnline gibi görünüyor. Site, 'Kimye’nin ölümü', 'kuşatılmış evlilik' ve 'sefil ilişkisi' nden bahsediyor. Yine de bu makale, okuyuculara 'evlilik sorunlarının çiftin başına bela olmaya devam ettiğini' söylese de, aslında bu cesur ifadelerin hiçbirini 'ölüme' veya aşklarının neden 'kuşatılmış' ve 'sefil' olduğuna dair kanıtlarla desteklemiyor.

Bu belirsizlikle, yeni albümünü kaydederken, asıl yaptığı şey West ve Kardashian’ın fiziksel ayrılığını almak ve uzaktan aynı olmadıklarında gizli bir yasal ayrılık olarak çalmak. Şeffaftır. Dedikoducu Polis Yine de gerçek bir evlilik ayrılığı iddialarının 'yanlış' olduğunu bize özel olarak söyleyen realite yıldızının temsilcisini kontrol etti. Çiftin üçüncü evlilik yıldönümünün sadece bir buçuk hafta uzakta olduğunu da belirtmek gerekir.

Gibi Dedikoducu Polis rutin olarak işaret etti, bu son üç yılda webloid defalarca boşanmanın yakın olduğu konusunda ısrar etti, ancak geçen yıl yanlış iddia edilen bir makalede olduğu gibi defalarca yanlış olduğu kanıtlandı. Kardashian boşanma avukatıyla görüştü . Yayın, çoğu ünlü evlilikleri maalesef uzun sürmediği için bir gün haklı çıkacağı ümidine dayanıyor. Ve bir gün, Kimye aslında ayrılabilir. Ama şimdilik tüm bu hikayeler yalan haber olmaya devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.