kim Kardashian ve Kanye Batı Yeni Yıl arifesi planları, başka bir sahte haberde yapılan bir iddiaya rağmen, bir 'Netflix ve Chill seansı' içermiyor. HollywoodLife . Defalarca itibarını yitiren kurgu fabrikası, 'özel' in 'çifte yakın bir kaynaktan' gelmesini sürdürme cesaretine bile sahip. Ama hepsi yalan ve Kardashian bile öyle söylüyor.

HollywoodLies olarak da bilinen outlet, West ve Kardashian'ın 'bu Yılbaşı gecesi çıldırmadığını ve dürüst olmak gerekirse, tatil için rahatlatıcı planlarının bazı ciddi çift hedefleri olduğunu' yazıyor. ('Dürüst olmak gerekirse', makaleleri uydurmakla ünlü bir blog için oldukça tuhaf bir kelime seçimidir.) Her halükarda, web sitesine, 'Rahatlamak istiyorlar, içinde kalmak istiyorlar. çocuklar, Ryan'ın (Seacrest) topu düşürmesini ve film izlemesini izleyin. ' Aynı uydurulmuş kaynak 'Netflix ve Chill olacak' diye ekliyor.Kim Kardashian Kanye West Yeni Yıl

(HollywoodLife)

HollywoodLies ayrıca, 'Tartışmalı gibi Netflix filmleri izleyip izlemeyeceklerini Parlak veya çocuklarını Disney’lere Fantezi , bu da akış halinde, sadece ailelerinin birlikte güzel ve sessiz bir gece geçireceğini biliyorsunuz. ' Aslında, güvenilmez blog tarafından yanlış bir şekilde iddia edildiği gibi, bu 'birlikte sessiz gece' bir 'Netflix ve Chill seansı' değil. Çift, oyun oynamaya ve yemek pişirmeye aile ve arkadaşlarla gelmeyi planlıyor. Bir partiye gitmek yerine, partinin kendilerine gelmesini sağlıyorlar.

Peki nasıl Dedikoducu Polis o prizin yine yalan söylediğini biliyor musun? Temsilcisi bize sitenin hikayesinin 'yanlış' olduğunu söylüyor. Ayrıca Kardashian, Yeni Yıl planlarını ve kararlarını yayınladı Cuma günü web sitesinde. Gerçek yıldız, kendisinin ve West'in 'Yeni Yılda arkadaşları ve ailesiyle çınladıklarını' ve 'Yeni Yılı bir oyun gecesi ve ... yemek pişirerek kutlayacaklarını' yazdı. Netflix'in sözde 'çift' gecesinin tamamı üretilmişti.

Dedikoducu Polis HollywoodLies'i pek çok kez, uzun hikayelerinin Kardashian veya West'e yakın bir kaynaktan 'yakın bir kaynaktan' geldiğini gerçeğe aykırı bir şekilde iddia ettiği için çürüttü. Peki öyleyse hikayelerinin çoğu nasıl yüzde 100 yanlış? Cevap, sitenin sahte haberler uydurması ve yakalanması ya da yakalanmaması görünüşe göre umursamamasıdır.

Sadece bir hafta önce, nasıl olduğu hakkında tamamen uydurulmuş bir makale yayınladığında, defalarca kanıtlanmayan çıkışı çiviledik. Kardashian ve West’in evliliği 2017’de 'sınıra kadar' zorlandı . Blogun sendikalarının nasıl test edildiğine dair verdiği sahte örnek, 'Kim bu yıl korkunç bir şekilde silah zoruyla soyulduktan sonra kendi kişisel mücadelelerini yaşadı.' Paris'teki soygunun Ekim 2016'da gerçekleştiğini bilmek için Kardashian'a 'yakın kaynak' olmanıza gerek yok. Temelde HollywoodLife, Kardashian ve West hakkında alışkanlıkla yalan söylüyor ve bunda da korkunç bir iş çıkarıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.