Are kim Kardashian ve Kanye Batı Başkan'ın onuruna dördüncü bebekleri Trump West'i adlandırıyorlar Donald Trump ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Kardashian, geçen hafta vekil aracılığıyla bir erkek bebek beklediğini açıkladı. KB North, Saint ve Chicago'nun ebeveynleri dördüncü çocukları için başka bir benzersiz isim seçtiler. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Kanye, Donald Trump'a olan sadakatini ve savunduğu her şeyi gizlemedi, bu nedenle bağlılığını taahhüt etmek için muhtemelen Başkan'ın adını vermek isteyecektir' dedi.Sözde kaynak ekliyor: “Kim bebek için o kadar mutlu ki onunla birlikte gidebilir bile. Gerçekten bir tane daha istiyordu ve kabul etmesi için Ye'ye öpüşmek zorunda kaldı. Herkes bebeğe Trump West adını vermenin anlaşmanın bir parçası olup olmayacağını merak ediyor. '

Prizin şüpheli habercisi ayrıca Kardashian'ın çocuklarına Trump West adını vereceğini çünkü başkan için 'yumuşak bir noktaya' sahip olduğunu iddia ediyor. Şüpheli kaynak, 'Başkan, bir uyuşturucu suçlunun affını tartışmak için onunla görüşmesine izin verdiğinde - ve ardından dileğini yerine getirdiğinde çok heyecanlandı' diyor. Oğluna ondan sonra isim vermek, onu onurlandırmanın yolu olurdu.

Oradan, 'içeriden' biri, Kardashian ve West'in Trump'ın Mar-a-Lago tatil beldesini, 'hatta Beyaz Saray'ı, Kim'in abartılı bebek duşlarından birinin yeri olarak' kullanacağını tahmin ediyor. Görünüşte varolmayan ihbarcı ayrıca rapçinin yeni oğlunun '[Trump] vaftiz babası' bile olabileceğine inanıyor.

Tabloid’in makalesinin gazetecilikten çok yaratıcı yazımla ortak yönleri var. Dedikoducu Polis Dördüncü çocuklarına Trump West adını verdikleri fikrine gülüp giden çifte yakın bir kaynakla görüştü. Ayrıca resmi bir açıklama için yıldız temsilcilerine ulaştık, ancak henüz yanıt almadık.

Lindsey vonn Tiger Woods Ehe

Dayalı KB Çift hakkında kötü habercilik geçmişi, bu son makalenin doğru olduğuna inanmak için hiçbir neden yok. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için iki ay önce magazin dergisini basmıştı. West, Kardashian'ı 'terk etti' ve Chicago'ya taşındı. 2 yaşındaki oğulları Saint ile. Gerçekte, eşler ailelerini genişletiyor ve öncelikle Los Angeles'ta yaşıyor.

Geçen Mayıs, çıkış yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Kardashian yeterince vakit geçirmediği için West'e kızdı o sırada sadece birkaç aylık olan üçüncü bebekleri ile. Gerçek yıldız, kocasının ihmal edildiğini hissetseydi, çiftin dördüncü bir çocuk sahibi olma ihtimali çok düşüktü.

Dedikoducu Polis ayrıca geçen Mayıs'ta magazin gazetesine yanlış bir şekilde iddia ettiği için seslendi. Kardashian, West'i “yeni bir koca” ile değiştiriyordu. Ve bundan kısa bir süre önce, yayın yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Kardashian, Batı'dan boşanma davası açtı . Bu noktada, derginin 'kaynaklarının' ya var olmadığı ya da korkunç şekilde yanlış bilgilendirildiği açıktır. Çiftin dördüncü bebeği bu yılın sonlarında geldiğinde, 'Trump West' doğum belgesinde olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.