Kim Kardashian Vekil İkizler

(Yaşam ve Tarz)

Dır-dir kim Kardashian İkizlere hamile mi? Gerçek yıldızın temsilcisi, yeni bir raporu onaylamaz veya reddetmez. Kanye Batı Sözcüsü yorum yapmadı.Geçen hafta, bir doktorun gerçeklik yıldızının üçüncü kez bir çocuk taşımasının çok riskli olacağı sonucuna varmasının ardından Kardashian ve West'in bir vekil kiraladığı bildirildi. Bu ayın başlarında sona eren 'Keeping Up with the Kardashians' ın son sezonunun çoğu, Kardashian’ın taşıyıcı anneliği keşfetme arzusuna odaklandı. Şimdi, bir vekilin işe alındığı söylendikten günler sonra, yeni kapak Yaşam tarzı kimliği belirsiz kadının Kardashian ve West’in ikizlerine hamile olduğunu iddia ediyor.

'Hem Kim hem de Kanye, çiftin vekilinin ikizlere hamile olmasından çok memnun,' diyen tabloid, hikayesinde sözde 'içeriden' birisinin sözünü aktarıyor. Makale, düzenleme hakkında sözde ayrıntılarla dolu ve hatta bu yılın başlarında düşük yapan vekilin iki embriyo implante ederek 'ikinci tur için şanslarını ikiye katlamasına' yol açtığını iddia ediyor. Dedikodu dergisi, sözde başarılı olmasına rağmen, şimdilik 'İkizlerin varlığının altta tutulduğunu' iddia ediyor.

Dedikoducu Polis bunu belirtmemek ihmal olur Yaşam tarzı Konu Kardashian ve West hakkında haber yapmak olduğunda sivilceli bir geçmişe sahip ve bu da güzel bir ifadeyle. Piyasanın düzinelerce yanlış hikayesini çürütdük ve bunların birçoğu çiftin boşandığını yanlış bir şekilde bildirdi. Bununla birlikte, Kardashian'ın taşıyıcı annelik rotasına girmeyi amaçladığını biliyoruz ve birden fazla embriyo implante edildiğinde ikizler için artan bir şans var.

Wer ist junge Ma Ex-Freundin

Şu anda yorum yapmayı reddeden kaynaklarımızla araştırdık. Kardashian'ın bir temsilcisi, bu konuyla 'ilgilenmediğini' ifade ediyor. Ve West’in sözcüsü çok sayıda onay veya ret talebine yanıt vermedi. Dedikoducu Polis durumu yakından izlemeye devam edecek ve uygun şekilde güncellemeler alacağız. GÜNCELLEME: Bu raporun aksine, Kardashian ve West’in vekili sadece bir bebeğe hamile.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.