Dır-dir kim Kardashian Gerçekten kıçını 100 milyon dolara sigortalıyor mu? Bu hikaye bu hafta bir tabloid tarafından itiliyor ama bu kesinlikle doğru olduğu anlamına gelmiyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve yanlış buldu.Warum hat Lady Gaga nicht geheiratet?

Gerçek bilgilerden daha fazla kötü kelime oyunu ve kelime oyunu içeren bir makalede, Küre Değerli “geniş varlıklarını” korumaktan endişelenen Kardashian'ın arka tarafını 100 milyon dolarlık şok edici bir tutar için sigortaladığını iddia ediyor. Dergi, bu saçma teoriye kanıt olarak, 'Kim ganimet çılgınlığını başlattığı için övgüyü alıyor ve değerli varlığının onun para kazandırıcısı olmayı bırakması durumunda kaybedilen geliri desteklemek istiyor' diyen gizemli bir kaynağa atıfta bulunuyor.Makale açıkçası gülünç. Bu sözde 'muhbir', 'gelir kaybı' ile ne anlama geliyor? Kardashian kesinlikle vücuduyla tanınıyor ve kıvrımlı silueti imajının önemli bir parçası. Ama poposu ona aktif olarak para kazandırmıyor. Kardashian son olarak ailesinin televizyon programından geçimini sağladı. Kardashians ile tutmak, çeşitli şekillendirme ve kozmetik markalarının yanı sıra.

Ek olarak, bir Kardashian temsilcisi, isimsiz bir ihbarda bulunanın söylediklerine rağmen, tabloid'in iddiasını reddediyor. Burada hikaye yok. Belki de, Kardashian’ın vücudu hakkında sürekli olarak düzmece söylentilere ve acımasız yargılara başvurması gereken kıvrımlı bir simge olarak statüsünün bir tehlikesidir. İle bir röportajda WSJ Dergisi Geçen Temmuz, Kardashian söylentileri kapattı 2019 Met Gala kıyafetine uyması için kaburgaları çıkarıldı . Aynı röportajda, realite yıldızı hamilelik sırasında kilo aldıktan sonra yaptığı sert medya incelemesini hatırladı. Bir süreliğine ruhumu kırdı, dedi.Dedikoducu Polis Geçmişte Kardashian’ın vücuduyla ilgili birçok söylenti çürüttü. Ocak 2018 sayısı Star ayrıca bir 'kaburga çıkarma' söylentisini de itti. Kardashian ameliyat oldu bitmeyen 'mükemmellik arayışı' üzerine. O yılın Ağustos ayında, aynı dergi şunu iddia etti: Kardashian anoreksik olmuştu Kanye West ile dengesiz evliliğinin üstesinden gelme mekanizması olarak. Dedikoducu Polis bu sahte hikayelerin her ikisini de bozdu.

Kardashian, kariyeri, tarzı, vücudu hakkında ne istediğinizi düşünün - ama duyduğunuz her şeye inanmayın. Bazı hikayeler o kadar saçma ve mantıksızdır ki, temelde kendilerini çürütürler. Kardashian'ın ameliyatla alınan bir kaburga kemiği yoktu ve arka tarafını sigortalamıyor. net değerinin dörtte biri . Her zamanki gibi, bunların hepsi sadece temkinli tabloid saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.