Bir tabloid iddiaları kim Kardashian hakkında endişeleniyor Kanye Batı Zihinsel durumu, her an 'kırılabileceğine' ve hatta 'onu öldüreceğine' inandığı noktaya kadar. Hikaye dehşet verici olduğu kadar yanlıştır. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre KB Gerçek yıldız, kocasının sadece kendisi için değil, kendisi ve dört çocuğu için de bir tehlike olabileceğinden korktuğu için bir psikiyatri hastanesinde gözaltına alınmasını istiyor. İddia edilen bir kaynak çıkışa 'Kim, Kanye'nin çılgınca bir şey yapıp onu öldüreceği düşüncesi karşısında çıldırıyor' dedi. 'Davranışı ve öfkeli patlamaları o kadar kötüleşti ki, Kim çocukları gözetimsiz bırakmaktan korktu.'Sözde içeriden biri, Kardashian'ın kocasıyla evde yalnız uyumaktan korktuğunu iddia ediyor, bu yüzden annesi Kris Jenner ve annesinin erkek arkadaşı Corey Gamble'dan geçici olarak yanlarına taşınmalarını istedi. Varolmayan ihbarcı, 'Kim’in en büyük korkusu, Kanye’nin gece çılgın ruh hallerinden birinde uyanıp onu uykusunda bıçaklayabilmesidir,' diyor.

Oradan, 'kaynak' Kardashian'ın beş yıllık evliliklerinin fişini çekip çekmemeyi 'düşündüğünü' iddia ediyor. Öyleyse, realite yıldızı kocasının onu uykusunda öldürebileceğinden endişeleniyor, ancak sadece boşanmayı 'düşünüyor' mu? Bunların herhangi biri doğruysa vermek oldukça kolay bir karar gibi görünüyor, ki bu öyle değil.

West, akıl sağlığı ve bipolar bozuklukla mücadelesi konusunda açık olmasına rağmen, ailesine zarar vereceği fikri son derece doğru değil. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve magazin gazetesinin haberini saçma olarak görmezden geldi. Kardashian kocasından korkmuyor ve onunla birlikte olma tehlikesinde olduğuna da inanmıyor.

Aslında, Kardashian, kendisinin ve West'in Instagram fotoğrafını yayınladı Salı günü, 'Onu çok sevdiğimi söyleyen bir gönderi.' Gönderi, bir eşin sadık bir baba olan kocasına duyduğu sevgiden başka bir şey değildi. Bu gönderiye ek olarak, Kardashian sık sık kocasını över ve çocuklarıyla kaliteli zaman geçiren ikisinin fotoğraflarını paylaşır.

Ellen und Portia Baby Adoption

Sadece birkaç hafta önce, İnsanlar dergisi çiftin evliliğinin çok daha doğru bir resmini sağladı. Güvenilir ünlü haber kaynağı şunları kaydetti: Kardashian Batı'yı 'değiştirmek istemiyor' açık sözlü görüşlerine rağmen. Saygın yayın ekledi, 'Kim ve Kanye şu anda harika bir yerdeler ... Onu seviyor ve destekliyor.' Kardashian, yıllarca akıl sağlığı mücadelelerinde kocasının yanında ve Dedikoducu Polis rapçinin erimeye yatkın olduğunu kabul edecek, şiddete eğilimli olduğuna dair hiçbir belirti olmamıştı.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Kardashian batıda yürüyor ve çocuklarını da yanında götürüyordu . Açıkçası bu olmadı. Ekim 2018'de yayın yemin etti West, Kardashian'ı 'terk etti' ve Chicago'ya taşınıyordu. oğulları Saint ile. Bu da olmadı. Bu son makale, şaşırtıcı bir şekilde tepeden tırnağa olmasının yanı sıra aynı derecede kurgusaldır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.